Як створити текстовий файл. Як створити з текстовий документ.

Текстовий файл - це комп'ютерний файл, що містить будь-які символи в будь-якому кодуванні. Іншими словами, крім звичайного тексту, багато формати текстових файлів можуть зберігати в собі спеціальні символи. Залежно від програмного забезпечення, в якому створено текстовий файл, він може включати в себе додаткові об'єкти - зображення, таблиці, діаграми, посилання і багато іншого.
Інструкція
1
Блокнот - безкоштовний текстовий редактор Windows, який має тільки одне призначення - створення текстових заміток. У ньому немає форматування, можливості вставки мультимедіа - тільки чорний текст на білому фоні. Для того щоб створити текстовий файл в блокноті, виберіть «Пуск», зайдіть в папку "Всі програми", далі "Стандартні" і знайдіть програму «Блокнот». Запустіть Блокнот.Перед вами з'явиться робоче поле для введення тексту нового файлу. Щоб зберегти його, натисніть у верхньому меню «Файл» - «Зберегти». У вікні введіть назву для нового файлу, виберіть розташування, де цей файл потрібно зберегти, і натисніть «Зберегти». Файл буде збережений у форматі ".txt".
2
WordPad також є безкоштовним текстовим додатком Windows, але на відміну від Блокнота має деякі функції форматування і вставки об'єктів. WordPad знаходиться там же, де і Блокнот: Пуск - Всі програми - Стандартні - WordPad.Для збереження файлу WordPad, натисніть «Файл» або синю прямокутну клавішу в верхньому лівому куті програми (в Windows 7) і виберіть пункт "Зберегти". У вікні введіть бажане назву і натисніть кнопку «Зберегти». Текст буде збережений у форматі ".rtf".
3
І, нарешті, один з найпотужніших текстових редакторів - Microsoft Word, програма з пакету Microsoft Office. На відміну від Блокнота і WordPad, MS Word є платною програмою. В пакеті MS Office знайдіть Word, запустіть його. Для збереження текстового файлу виберіть у верхньому меню «Файл» - «Зберегти». При збереженні текстового файлу ви можете вибрати будь-який необхідний формат з величезного числа запропонованих. Стандартним форматом Word є ".doc" (до 2007 року) і ".docx" (після 2007 року). Також введіть бажане ім'я для файлу та натисніть «Зберегти».