Як дізнатися, Яка версія Symbian. Як перевірити Який у тебе сімбіан.

Дізнатися версію програмного забезпечення телефону досить легко, проте тільки лише з тією умовою, якщо воно не було замінено в процесі експлуатації на інше, оскільки дуже мало додатків, що дозволяють переглянути системну інформацію.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Прочитайте огляд характеристик вашого мобільного пристрою на офіційному сайті Nokia - http://www.nokia.com/ru-ru/або на якому-небудь іншому ресурсі, де докладно описані функції різних моделей телефонів. У розділі програмного забезпечення прочитайте інформацію про встановлену в ваш телефон операційній системі.
2
Якщо у вас мобільний телефон Sony Ericsson - поступите аналогічним чином, відкрийте у вашому браузері офіційний сайт компанії (http://www.sonyericsson.com/cws/home?cc=ru&lc=ru) і виконайте пошук огляду вашої моделі, в якій також буде вказана версія встановленого програмного забезпечення.
3
Інформацію про встановленою операційною системою Symbian одночасно в різні моделі телефонів ви можете переглянути на наступній сторінці: http://coolsmart.ru/article/1998-kak-uznat-versiyu-symbian-nokia.html.
4
Виконайте пошук спеціальних утиліт, які показують інформацію про конфігурацію вашого телефону. При їх установці зверніть увагу, що вони не повинні запитувати дозволу для підключення до мережі і відправки викликів. Робочих програм з такими функціями не так багато і в основному вони підходять старих моделей пристроїв. Особливо зручно використовувати такі програми в тому випадку, якщо ви переустановлювали операційну систему вашому телефоні.
5
Скористайтеся спеціальними програмами, що встановлюються у ваш комп'ютер для сполучення з телефоном. Якщо є така можливість, перегляньте через її меню версію операційної системи Symbian. Також в деяких моделях пристроїв можливий перегляд версії програмного забезпечення через меню установки оновлень - зазвичай там прописана інформація про поточну системі і відповідні їй оновлення для завантаження.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cxPBsbq0moU