Як заклеїти тріщину на склі. заклеїти тріщину на склі силікатна.

Тріщини на склі можна легко закласти в домашніх умовах. Такий ремонт не псує зовнішнього вигляду скла і тримається два-три роки. Крім того, склу в місці склейки не буде страшною миття водою.
Вам знадобиться
  • - силіконовий клей;
  • - шприц;
  • - прозорий лак;
  • - пензлик;
  • - ацетон;
  • - миючий засіб;
  • - ганчірочка;
  • - ватяний тампон;
  • - вода;
  • - відро.
Інструкція
1
Спочатку потрібно очистити скло від пилу і забруднень. Для цього промийте скло водою з додаванням миючого засобу для стекол. Його потрібно розвести у відрі з теплою водою в тій пропорції, яка вказана в інструкції. Мити скло краще в гумових рукавичках, щоб захистити шкіру рук від впливу миючого средства.Промойте скло з обох сторін і насухо витріте.Действуйте обережно, щоб не порізатися об скло на місці тріщини.
2
Тепер потрібно, щоб скло висохло остаточно. Якщо на місці пошкодження залишиться вода, клей погано подіє. Залиште скло сохнути.
3
Знежирте місце навколо тріщини. Для цього візьміть ватяний тампон, змочіть його в ацетоні і протріть скло. На таку поверхню клей буде наноситися краще, рівніше, а триматися на ній дольше.Удобно знежирювати невелику поверхню за допомогою ватної палочкі.Еслі вата не синтетичний, вона може залишати ворсинки. Замість неї візьміть шматочок марлі.
4
Переходьте безпосередньо до заклеювання тріщини. Для цього вам потрібно набрати в шприц трохи силіконового клею і акуратно заповнити тріщину. Краще робіть це повільно, щоб клей встиг розподілитися равномерно.Некоторие тюбики мають зручну насадку на кінці, щоб порції видавлюється клею були невеликі. Якщо розмір насадки дозволяє залити силіконовий клей в місце пошкодження, шприц НЕ нужен.Еслі тріщина на склі велика, перед використанням силіконового клею заклейте її з обох сторін скла прозорим скотчем. Тут без шприца не обійтися. З його допомогою залийте в утворену порожнину клей, а після висихання клею скотч видаліть.
5
Для кращого результату залиште скло до повного висихання клею на 12 годин.
6
Нанесіть зверху на тріщину тонкий вузький шар прозорого лаку з обох сторін скла. Візьміть тонку пензлик, наберіть на неї трохи лаку і нанесіть лак пензликом на місце склеювання. Тепер залишилося тільки почекати, поки висохне лак, і скло готове.
Зверніть увагу
Якщо дозволяє скло, можете трохи поворушити краю тріщини, коли будете заливати клей, щоб він краще розподілився по зрізу.
Корисна порада
Захищайте шкіру рук від попадання ацетону, силікатного клею і лака.Работи краще проводити в респіраторе.Ацетон можна замінити рідиною для зняття лаку з вмістом ацетону. Вона теж добре знежирює поверхні.