Як вибрати плоский телевізор.

В даний час полиці магазинів забиті різними моделями плазмових і рідкокристалічних телевізорів . Щоб не помилитися при виборі відповідної моделі необхідно враховувати кілька основних параметрів.
Інструкція
1
Почніть з вибору діагоналі телевізора. Забудьте про поширене думка, що ТБ будь діагоналі може бути використаний в більшості приміщень. Оптимальна відстань для перегляду телевізора має бути приблизно дорівнює 2.5 діагоналям екрана. Тобто якщо ви бажаєте придбати рідкокристалічний телевізор з діагоналлю 50 дюймів (приблизно 125 см), то необхідно буде розмістити даний ТБ в трьох метрах від глядача. В іншому випадку можуть бути помічені зернистості екрану, і очі будуть сильно втомлюватися при тривалому перегляді.
2
Друга характеристика, на яку слід звернути увагу, це максимальний дозвіл зображення. Не варто гнатися за можливістю перегляду відео з роздільною здатністю Full HD, якщо ви збираєтеся придбати телевізор з діагоналлю 32 дюйми і менше. Різниця між Full HD і звичайним HD на таких дисплеях практично не відчутна. Ви просто переплатите за таку можливість.
3
З'ясуйте показники глибини кольору і частоти оновлення екрану. Природно, чим вони вищі, тим краще. Але тут є один нюанс: якщо ви не будете підключати до телевізора супутникову антену, ресивер або DVD-привод, то не варто гнатися за цими параметрами. Якість зображення, переданого по «стандартним» каналом залишає бажати кращого. В ідеалі частота оновлення картинки не повинна бути менше 60 Гц для РК і 100 Гц для плазмового телевізора.
4
Подумайте про необхідність наявності додаткових функцій і роз'ємів. Багато сучасні телевізори наділені декількома слотами для підключення кабелів HDMI і навіть LAN. Це, безсумнівно, величезний плюс в тому випадку, якщо ви дійсно будете використовувати дані канали. Пам'ятайте про те, що ціна такого телевізора може значно відрізнятися від ціни аналогічної моделі без зазначених роз'ємів.
5
Обов'язково зверніть увагу на тип дисплея. Глянцеві екрани сильно відбивають сонячне світло. Телевізор з таким дисплеєм дуже важко дивитися при прямому влученні сонячних променів і навіть світла, випромінюваного потужними кімнатними лампами.