Як купити автомобіль в Китаї.

Купити автомобіль в Китаї досить просто і більшість автолюбителів вже скористалися такою приємною можливістю. Головна задача після покупки це перевезти куплений автомобіль в Росію.
Вам знадобиться
  • - Закордонний паспорт;
  • - віза (категорії F);
  • - технічний паспорт на авто;
  • - договір про виробленої купівлі-продажу;
  • - переклад документів (завірених нотаріусом).
Інструкція
1
Отримайте візу категорії F, перед поїздкою в Китай за автомобілем, яка дає вам право вивести куплений автомобіль з країни. За візою вирушайте в консульство з наступним пакетом документів: - закордонний паспорт; - дві кольорові фотографії фото 3х4; - Довідка, з місця роботи на спеціальному бланку з печаткою та підписом. У довідці повинні матися ваші контактні дані, а також займана посада та сума заробітної плати; - Ксерокопія паспорта (з громадянством РФ); - анкета.
2
Підготуйте всі необхідні документи, потім придбайте квитки на літак. Найбільший вибір автомобілів вам представлять в столиці Китаю Пекіні. При покупці автомобіля в Китаї вам знадобиться помічник, якого ви повинні знайти завчасно через спеціальні сайти. Після придбання квитків повідомте цій людині про час прибуття в Китай, він зустріне вас, допоможе вибрати готель і буде вашою правою рукою при виборі та оформленні автомобіля.
3
При виборі автомобіля уважно огляньте кузов, салон і ходові частини автомобіля. Зверніть увагу на технічні характеристики і пробіг. Для того щоб упевнитися що машина має рідний колір, попросіть перевірити поверхню спеціальним приладом.
4
Переконавшись, що обраний автомобіль підходить вам за всіма параметрами, включаючи ціну, йдіть зі своїм помічником оформляти покупку. При оформленні купленого автомобіля у вас зажадають документи: - договір купівлі-продажу (його оформляють на місці); - оригінал закордонного паспорта з візою; - технічний паспорт на автомобіль .
5
В Китаї не діють водійські права отримані в іншій країні, для того щоб самостійно пересуватися на автомобілі ви повинні отримати спеціальний дозвіл на водіння автомобіля в Китаї. У разі відсутності такого дозволу вам доведеться знайти перевізника та оплатити доставку.
Зверніть увагу
При в'їзді в Росію прикордонна має право зажадати нотаріально завірений переклад всіх наявних документів на автомобіль. Не забудьте приготувати їх завчасно.