Як зафарбувати знебарвлені волосся.

Результат невдалих експериментів - волосся з жовтим або неприродно білим відтінком. Ходити з таким волоссям не дуже приємно, тому потрібно виправити ситуацію якомога швидше. Виберіть потрібний відтінок фарби і приступайте до фарбування.
Інструкція
1
Виберіть два типу фарби. Вам доведеться провести два фарбування - в перший раз ви зробите репігментації, тобто підготуєте волосся до кінцевого фарбуванню. Другий раз ви завдасте на волосся фарбу з потрібним відтінком. Для репигментации необхідно підібрати відтінок на один тон світліше кінцевого кольору.
2
Зробіть репігментації. Розведіть фарбу з водою в рівних пропорціях, нанесіть склад на волосся . Змивати фарбу не треба.
3
Поверх попереднього шару фарби нанесіть основний склад, змішаний з оксидантом (також в рівних кількостях). Залиште фарбу на голові на півгодини. Потім залишки можна змити теплою водою і вимити голову звичайним шампунем. Нанесіть на волосся відновлюючу і поживну маску.
4
Правильно підбирайте фарбувальні склади для м'якого та поступового фарбування. Практично завжди знебарвлення волосся супроводжується порушенням їх структури, тому стійкі фарби можуть просто не дати очікуваного ефекту. Необхідно підбирати професійні тонують склади - так колір вашого волосся стане більш насиченим в процесі регулярного фарбування. Такий спосіб фарбування вибирають в тих випадках, коли застосування агресивних фарб небажано.
5
Якщо ваші знебарвлені волосся мають негарний відтінок, необхідно нейтралізувати жовтизну. Придбайте спеціальний щадний склад для освітленого волосся - зазвичай це тонуюча фарба з сріблястим відтінком. Застосовуйте його строго по інструкції - засіб не тільки нейтралізує жовтуватий відтінок, але і додасть волоссю блиск. Хороший ефект дає використання золотистих відтінків (медовий, пшеничний, горіховий) - волосся придбають м'який відтінок. Якщо ви хочете підсилити білизну, то спробуйте домогтися платинового тону, використовуючи пігмент фіолетового кольору.
6
Не використовуйте яскраві відтінки. Якщо ви не хочете додати своїм волоссю ніжну зелену забарвлення, то не намагайтеся перефарбуватися в пекучий чорний або рудий колір. Починайте з русявих тонів, поступово посилюючи насиченість, але домогтися темного відтінку вам не вдасться доти, поки знебарвлені волосся не відновляться або відросте.