Як завантажити текстуру в фотошоп.

Якщо ви пробуєте свої сили в роботі з таким «монстром» по обробці растрових зображень, як програма «Фотошоп», і для вашої творчості потрібні нові горизонти, можна порекомендувати вам дещо розширити стандартні можливості програми. Напевно, ви вже встигли помітити, що в базовій версії фотошопа маються встановлені набори текстур, кистей, градієнтів. А як оновити такий набір? Давайте спробуємо додати нові текстури або візерунки в програму.
Інструкція
1
Перше, що вам потрібно - завантажити готовий набір текстур з інтернету (їх там безліч) або придбати диск з різними наборами в магазині.
2
Тепер, коли файли текстур, які мають розширення «pat» у вас в наявності, приступимо до самого процесу додавання. Спочатку скопіюйте текстури в папку «Patterns», яка знаходиться за адресою: «С: \ Program Files \ Adobe \ Adobe Photoshop \ Presets».
3
Наступним кроком відкрийте фотошоп, перейдіть в пункт меню Edit/редагування і виберіть вкладку Preset Manager/керування наборами.
4
Відкриється нове «вікно». Далі в спадному меню «тип набору» клікніть по Patterns/візерунки (текстури).
5
Тепер вам належить вказати шлях розташування файлу з розширенням «pat» (місце, куди ви його скопіювали). Натискаємо мишкою на вподобаному наборі та натискаємо по кнопці «Load/завантажити».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nBfPIm_tKl4
Зверніть увагу
Можливо, ви звернули увагу на те, що в папці «Patterns» з наборами текстур вже малися файли з розширенням «pat», це готові набори, за замовчуванням в меню програми їх не видно, і ви можете додавати їх вручну . Точно таким же чином можливо доповнити набори кистей, градієнтів, замовних фігур і ін.