Як вибрати жіночий пуховик.

Вибираючи верхній одяг, кожна людина намагається підібрати для себе щось практичне, тепле, ну і, звичайно ж, красиве. Пуховик - річ унікальна. Мало того, що придбати його можна за досить недорогою ціною, так ще й який відповідає останнім модним тенденціям. Щоб вибрати жіночий пуховик ні на один сезон, варто враховувати деякі нюанси.
Інструкція
1
Для початку вирішіть, який фасон пуховика ви хотіли б придбати. На сьогоднішній день виробники представляють велику різноманітність моделей: коротких і довгих, з різними наповнювачами і забарвленням.
2
Вибір наполнітеляОбратіте увагу: наповнювач може бути як натуральний (з пуху гусака, лебедя, качки), так і штучний (синтепон або вата). Якщо пуховик заповнений пухом штучного походження, це теж дуже практична і тепла річ, що витримує будь-яку прання. Бійтеся підробок: моделі з ватним (синтепоновим) наповнювачем не здатні вберегти навіть від слабких заморозків і з часом скочується і збивається, втрачаючи свій первісний вигляд.
3
Уважно огляньте річ. Якщо пуховик наповнений синтепоном або ватою, він (синтепон) обов'язково полізе з швів, видаючи себе. Ретельно обмацайте річ. Якщо ви відчуєте колкость, швидше за все, виробники заощадили на Пуха, замінивши його пір'ям. Така модель не надто довговічна і прослужить вам не більше 1-2 сезонів. Також зверніть увагу на склад, зазначений на етикетці пуховика. Пам'ятайте: якісна модель складається з 30% пера і 70% пуху, на дотик вона пружна і м'яка.
4
Визначте модель пуховика на вагу. Звичайно ж, не варто бігти до найближчих весам і зважувати його. Але все ж, якісна річ не повинна бути важче 1 кг, навіть якщо вона дуже довга. Пуховик по більшому ступені повинен складатися з пуху, а він дуже легкий.
5
Постарайтеся вибирати пуховик в магазині. Запам'ятайте: більшість підробок збувається саме на ринках; підробляється навіть така гарантія якості, як додається до речі мішечок з наповнювачем. У ньому вони можуть помістити дійсно натуральний пух, який до внутрішнього наповнення моделі не має ніякого відношення.