Як пофарбувати корпус телефону.

З часом корпус телефону набуває зношений вигляд, на ньому з'являються подряпини і потертості, а в деяких місцях може і зовсім зійти забарвлення. Вирішити проблему можна покупкою нового телефону або панелі, або можна заощадити свої кошти і самостійно пофарбувати корпус пристрою. Це досить проста процедура, яка подарує вашій девайсу «друге життя».
Вам знадобиться
  • - фарба;
  • - лак;
  • - грунт для пластика.
Інструкція
1
Підберіть приміщення для фарбування корпус а телефону. Кімната повинна бути добре проветриваемая і досить чиста, так як частинки пилу можуть пошкодити результат роботи. Приготуйте поверхню для фарбування. Накрийте її рівним матеріалом. Можна скористатися білою щільною клейонкою.
2
Прочитайте інструкцію до телефону, присвяченій його технічної частини. Приготуйте заздалегідь необхідний набір викруток. Розберіть телефон на деталі. Якщо ви не хочете розбирати телефон або у вас немає відповідних інструментів, то можна скористатися малярським скотчем, який приклейте скрізь, куди не повинна потрапити фарба, а саме клавіатура, екран, роз'єми та інше.
3
Підготуйте поверхню корпус а до фарбування. Змішайте тонку шпаклівку і затверджувач і зашпаклюйте глибокі подряпини на корпус е телефону. Зачистіть поверхню за допомогою дрібної наждачки або спеціального бруска. Після того як шпаклівка висохне, промийте деталі корпус а від бруду і висушіть. Нанесіть на поверхню телефону спеціальний грунт для пластика. Залиште пристрій висихати на добу.
4
Перевірте, що телефон висох, і обробіть його наждачним папером. В результаті повинна отримати повністю гладка поверхня. Візьміть фен і продміть корпус від пилу. Очистіть його від жирних набряків і відбитків пальців.
5
Розпорошите фарбу по поверхні корпус а, тримаючи балончик на відстані 30 см від поверхні. Це забезпечить рівномірний шар і відсутність патьоків. Дайте фарбі підсохнути протягом 20 хвилин і нанесіть другий шар. Після цього через 20 хвилин покрийте корпус двома шарами лаку, давши 15 хвилин на висихання. Нанесіть на телефон візерунок або малюнок за допомогою кистей і акварелі, після чого покрийте корпус знову двома шарами лаку з інтервалом 5 хвилин. Дайте поверхні висохнути і зберіть деталі телефону.