Як зменшити екран. Як зменшити розмір другого екрану.

Монітор (екран) є одним з головних елементів в ланцюжку виведення інформації. Інформація виводиться на екран завдяки перетворенню деяких частот. Це перетворення виконує графічний відеоадаптер. Залежно від специфікацій додатків, які запускаються на комп'ютері, монітор автоматично підлаштовується, виставляючи потрібне дозвіл робочого столу. Якщо в якій-небудь програмі або в якому-небудь процесі це зробити не вдається, то на допомогу може прийти тільки ручна установка дозволу.
Вам знадобиться
  • Налаштування дозволу екрану допомогою операційної системи.
Інструкція
1
Сучасні монітори діляться на 2 види: - монітор з електронно-променевою трубкою (ЕПТ); - рідкокристалічний монітор (LCD) .Давайте розберемо способи зменшення зображення на екрані вашого монітора.В рідкокристалічних моніторах мається на наявність автоматична настройка підгонки дозволу монітора під кожен додаток. Як правило, така зміна відбувається тільки при вході в ігри або виході з них. Якщо бажаного режиму на екрані ви так і не помітили, то можна скористатися кнопкою автоматичної підгонки, яка знаходиться на панелі кнопок вашого монітора. Найчастіше ця кнопка має назву «Auto».
2
Якщо при натисканні цієї кнопки нічого не змінилося, отже, проблема набагато глибше, ніж нам здається. Для того, щоб зменшити дозвіл екрану, натисніть правою кнопкою миші на робочому столі - виберіть пункт "Властивості". На вкладці «Параметри» в розділі «Дозвіл екрану» виберіть відповідну величину. Натисніть «Застосувати». Після цього з'явиться діалогове вікно, яке вас повідомляє про можливість повернення виконаних дій. Натисніть «ОК», якщо обраний вами режим задовольняє вашим вимогам.
3
В моніторах з електронно-променевою трубкою функції автоматичної підгонки немає. Як правило, всі значення доводиться виставляти вручну. Для того, щоб зменшити розмір зображення, що виводиться на екрані, необхідно скористатися панеллю кнопок монітора. Натиснувши на кнопку «Меню» виберіть необхідні елементи (ширина і висота), за допомогою кнопок навігації зменшуйте значення ширини і висоти доти, поки не досягнете потрібних вам значень. У більшості ЕПТ моніторів ці значення виставлені на 100 одиниць.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=M1UZeU_oPy8