Як представити осінь.

Уявити осінь можна по-різному. Це і золото листя, і червоний пожежа, й похмура дощова сірість, і навіть тендітна зелень під несподівано випав раннім снігом. Тим не менше, існують загальні образи, які навіває цю пору року. Залежно від цілей і потрібно застосовувати «ефекти», що характеризують осінь .
Інструкція
1
Який би багатогранної не була природа в осінній період, все ж асоціюється цей час року найчастіше з теплими фарбами. Жовтий, оранжевий, червоний, бурий кольори і всілякі їх відтінки допоможуть вам передати настрій осені, так як саме картини сезонних змін у природі, знайомі кожному з дитинства, змушують налаштуватися на потрібний лад.
2
Використовуйте ці фарби для створення осіннього образу в макіяжі або в одязі. Теплі теракотові рум'яна, шоколадні тіні або підводка, тканини з ворсом середньої довжини гірчичного, багряного, кавового кольору - золотисті та мідні іскри зроблять ваш образ теплим і м'яким.
3
Іноді буває достатньо і простого тонкого натяку. Виберіть аксесуар, який буде викликати асоціації з осінь ю: золотисту брошка з багряним кленовим листочком або підвіску з натурального каменю у відповідній кольоровій гамі.
4
Якщо ви хочете зшити карнавальний костюм для дитини, додайте характерні «атрибути» осені - листя. Використовуйте для їх створення тканина, кольоровий щільний целофан або фольгу. Додайте яскраво-червоні горобинові кисті, скориставшись лакованими намистинами або стразами насиченого червоного кольору.
5
Щоб уявити осінь у театралізованих виставах, відобразите період збору врожаю, достатку всіляких плодів і овочів, що збираються осінь ю. Зверніться до літературних творів, що описує цей час року. Читайте вірші про осінь і цитуйте рядка з барвистим її описом.
6
Щоб передати осінні настрої на полотні або аркуші паперу, знову пустите в хід жовто-червону палітру. Якщо потрібно відобразити зневіру і сльота, використовуйте сірі кольори. Пізня осінь - час в'янення. Зобразіть дерева з похиленими гілками і облітає листям, темну сиру від дощу землю, над якою піднімається легкий туман.