Як усунути текти в підвалі. тече каналізаційна труба в підвалі 5 ти поверхівки.

Помічено, що в більшості випадків власники заміських будинків всі свої сили спрямовують на облагородження прилеглої до котеджу території, утеплення стін і прикраса фасаду. Але чомусь не береться до уваги один важливий момент - належне облаштування підземних приміщень, через що в підвалі з'являється вода, а в будинку відволожуються стіни.
Вам знадобиться
  • - труби;
  • - зварювальний апарат;
  • - гідроізоляційні матеріали;
  • - ручний бур.
Інструкція
1
Для початку визначте джерело проблеми. Вона може виникнути з різних причин: тріщини у фундаменті будівлі, неякісна або неправильно виконана гідроізоляція, відсутній дренування, тече каналізаційна труба і т.п. Точно визначивши причину, легше знайти шлях до вирішення проблеми.
2
Отже, виявивши, що текти в підвалі викликана поривом проходить через нього трубопроводу, негайно приступите до заміни труб. Перекрийте подачу води, видаліть протікає ділянку труб і замініть його новим.
3
Якщо підвищена вологість в підвальному приміщенні пояснюється просочуванням ґрунтових вод, без належної гідроізоляції з проблемою не впоратися. Розрізняють два конструктивних способу створення гідроізоляції: горизонтальна і вертикальна. Виконайте горизонтальну гідроізоляцію підвалу в тому випадку, якщо в будівлі стрічковий фундамент. Цей захисний бар'єр, розташовуючись поперек підвальних стін, захистить житлові поверхи від проникнення вологи. В свою чергу, вертикальна гідроізоляція захистить від проникнення в підвальне приміщення грунтових вод і атмосферних опадів.
4
Обладнайте підвал дренажною системою. Як правило, монтаж дренажних свердловин здійснюється на будівельному етапі, однак є й винятки з правил. Отже, пробурити за допомогою ручного бура п'яти-шести метрові свердловини: завдяки виконанню даної операції ви зможете точно визначити глибину, на якій залягає материковий пісок. Зважаючи на наявність таких дренажних свердловин, вода не буде накопичуватися в підвалі , а безперешкодно стане йти.
Зверніть увагу
Присутність води в підвальному приміщенні - сигнал почати рішучі дії! Якщо залишити все як є, через кілька років трісне фундамент вашого будинку, а значить будівля стане аварійним.
Корисна порада
Звичайно, шар материкового піску здатний поглинути велику кількість води, але не забувайте, що це водоносний шар, звідки, можливо, ви і ваші близькі берете питну воду. Зважаючи на це, чи не направляйте в ці піски стічну воду.