Як зробити картонну коробку.

Відомо, що правильно піднести подарунок не менш важливо, ніж вибрати його. Адже сенс подарунка - висловити своє ставлення до людини, якій він призначений. Тому так важлива подарункова упаковка, її неважко зробити своїми руками, треба тільки проявити максимум акуратності.
Вам знадобиться
  • - кольорова проста або обгортковий папір;
  • - картонна коробка або аркуші картону;
  • - ножиці;
  • - клей або скотч, скріпки.
Інструкція
1
Намалюйте на аркуші картону прямокутник або квадрат потрібного розміру, проведіть прямі лінії від кожної сторони, довжина цих ліній буде відповідати глибині коробки. Накресліть двох протилежних боковинах трапецеобразние виступи, по два виступи на кожній.
2
Виріжте коробку і загніть по згинах. Виріжте таку ж форму з кольорової або обгорткового паперу, наклейте на коробку . Виступи змастіть клеєм і приклейте до сусідньої боковині коробки (можна замість клею скористатися скотчем).
3
Зробіть кришку для коробки: накресліть на аркуші картону квадрат або прямокутник початкового розміру, потім збільште його на 1-5 мм (залежно від товщини картону) з кожного боку. Накресліть лінії глибини кришки, потім виступи, виріжте заготовку, зігніть по лініях, скріпіть скріпками бортики і приміряйте на коробку . Якщо кришка сидить досить щільно, обклейте її кольоровим папером, склейте бортики.
4
Зробіть пакувальну коробку у формі куба: Вичертите квадрат потрібного розміру, від його сторін накресліть ще чотири квадрата з такими ж сторонами, від одного з цих квадратів - ще один, п'ятий квадрат, рівний їм за розмірами. Вийде шість рівних квадратів, які відповідають чотирьом сторонам куба, дну і кришці.
5
Вичертите невеликі припуски для склеювання сторін куба в формі трапеції, для кришки придумайте застібку: можна прорізати отвір близько до краю кришки і відповідної боковині, щоб потім протягнути газову або атласну стрічку і зав'язати бантом; можна вирізати на бортику кришки язичок, а у відповідній боковині зробити проріз, щоб заправляти туди язичок; або зробіть бортики з трьох сторін кришки і склейте їх, як кришку для коробки.
6
Оклейте форму обгорткового папером, виріжте по лініях, склейте і завершите оформлення застібки.