Як зробити фото робочого столу.

Знімок робочого столу або екрана якої-небудь програми називається скріншотом (англ. "Screenshot"). Зазвичай це цифрове зображення створюється операційною системою по команді користувача, яку він вводить з клавіатури. За замовчуванням скріншоти мають формат BMP - іншими словами такі зображення є точковими і являють собою точну копію екрану.
Інструкція
1
Зробити скріншот робочого столу або його частини - вікна з якою-небудь запущеною програмою, дуже просто. Для знімка всього екрану або робочого стола, натисніть клавішу PrintScreen (PrtScr SysRq). Зазвичай вона розташовується поруч з кнопками "Backspace" і "Insert" в верхньому ряду клавіатури.
2
Для знімка частини екрану - запущеної у вікні програми - потрібно зробити вікно програми активним, натиснувши по заголовку лівою кнопкою миші, і затиснути на клавіатурі клавіші Alt + PrtScr.
3
Після цієї дії, скріншот екрану буде збережений в кеш-пам'яті комп'ютера. Тепер потрібно перевести кеш в графіку. Для цього запустіть програму "Paint", яка знаходиться в стандартних програмах Windows. У верхньому меню редактора "Paint" виберіть команду «Вставити» і в робочому полі ви побачите отримане зображення. Щоб зберегти фото екрану без втрати якості знімка, виберіть "Зберегти як". У вікні виберіть тип файлу - PNG (* .png") і введіть бажане для скриншота імя.На цьому створення знімка робочого столу завершено.