Як зняти шків пральної машини.

Погодьтеся, що часом побутова техніка ламається в самий невідповідний момент: наприклад, терміново потрібно випрати, включили пральну машину, а вона раптом почала невластиві цьому агрегату звуки видавати (потріскування, побряківанія). Невже пральна машина зжила свій термін служби? Не панікуйте. Можливо, досить замінити кілька деталей і агрегат знову стане працездатним. Однак щоб стати домашнім майстром по ремонту пральних машин, вам як мінімум потрібно знати, як зняти шків .
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ;
  • - шків;
  • - ТЕН;
  • - приводний ремінь.
Інструкція
1
Якщо причина несправності пральної машини - згорілий мотор, то для усунення поломки двигуна вам, можливо, потрібно буде замінити щітки, таходатчіка і шків . Для цього зніміть передню або задню кришку пральної машини (справа в тому, що кожна модель має свої особливості, тому в деяких моделях потрібно буде зняти передню панель, а в інших - задню). Потім зніміть ремінь приводу і від'єднайте від мотора Клемник. Після цього зніміть мотор і уважно його обстежте на предмет пошкодження одного з його основних елементів.
2
У разі якщо на пральній машині згорів ТЕН або зламався шків , цю несправність теж можна усунути в домашніх умовах. Залежно від моделі пральної машини ТЕН може розташовуватися або в області її фронтальної сторони, або розміщуватися з тильного боку агрегату. Зважаючи на це, зніміть задню або передню панель пральної машини, потім акуратно відкрутіть пружину підвіски бака пральної машини і зніміть приводний ремінь. Після цього за допомогою гайкового ключа відкрутите гайку, яка фіксує шків , зніміть її і сам шків . Щоб зняти ТЕН, для початку зніміть провід з його клем, потім спеціальним ключем ослабте фіксацію даного елемента і витягніть ТЕН, замінивши його новим. Збірку пральної машини виконуйте в зворотній послідовності.
3
Уміння знімати шків вам стане в нагоді і тоді, коли потрібно буде виконати заміну ременя. Для того щоб замінити ремінь, зніміть кришку пральної машини, яка забезпечує доступ до цього елементу. Потім зніміть старий ремінь, очистіть шків від його залишків, а також перевірте цілісність самої деталі. При необхідності виконайте її заміну (відкрутіть гайку, фіксуючу шків , зніміть деталь і на його місце одягніть новий). Після цього встановіть новий приводний ремінь. Його починають надягати саме зі шків а.
Зверніть увагу
Зняття шківа та інші ремонтні роботи проводите тільки після того, як переконаєтеся, що пральна машина вимкнена з мережі.
Корисна порада
Ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану допомогу майстрів-ремонтників, які швидко виправлять всі неполадки.
Течь антифризу в системі охолодження двигуна зазвичай відбувається з вини вийшло з ладу водяного насоса, або комплектуючих його деталей. У кожному разі демонтажу помпи з двигуна уникнути не вдасться. Інакше відремонтувати водяний насос неможливо.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ на 19 мм,
  • - гайковий ключ на 13 мм,
  • - ключ у вигляді шестигранника на 10 мм.
Інструкція
1
Робота з демонтажу водяного насоса здійснюється тільки на остиглому двигуні, інакше не виключені опіки тіла. Подумати зайвий раз про безпеку - нікому не завадить.
2
На підготовчому етапі з двигуна повністю зливається охолоджуюча рідина в заздалегідь підготовлену ємність.
3
Потім звільняється затягування кріплення генератора до кронштейну, і він піднімається максимально вгору.
4
Після чого від водяного насоса від'єднується захисний пластиковий кожух ременя приводу газорозподільного механізму.
5
Далі, викрутивши чотири болта кріплення водяного насоса до двигуна, помпа демонтується, а потім поміщається на верстак для подальшого розбирання.
6
В першу чергу з насоса знімається приводний шків , який затискається в лещатах горизонтально, але таким чином, щоб виключити пошкодження самого шків .
7
Для цього в шків закладається ремінь, а на губки лещат встановлюються дерев'яні прокладки, після чого шків помпи фіксується в лещатах з певною часткою обережності, а потім шестигранним ключем откручиваются три болта його кріплення до фланця водяного насоса.
8
Демонтувавши шків , виконується подальша розбирання помпи для проведення відновного ремонту.