Як зібрати коробку передач. Як зібрати трансмісію для машинки на бензині відео.

При складанні коробки передач передньопривідного автомобіля, слід проводити дії, зворотні розбиранні. Найкраще довірити цей процес професіоналам, тим самим можна заощадити не тільки гроші, час, а й свої нерви. Якщо ж для цього немає можливості, то всі операції слід проводити акуратно, щоб потім знову не знімати коробку передач і не переробляти.
Вам знадобиться
  • - оправлення 67.7853.9565, 67.7853.9563, 67.7853.9575;
  • - динамометрический ключ;
  • - автомобільний герметик.
Інструкція
1
Зберіть диференціал. Попередньо змастіть маслом сателіти і напівосьові шестерні. Встановіть шестерню приводу спідометра. Візьміть оправку 677853.9565 і напрессуйте внутрішні кільця підшипників на коробку диференціала.
2
Встановіть картер зчеплення на стенд. Візьміть оправку 677853.9563 і запресуйте сальник штока в гніздо. В отвір картера вставте шток вибору передач . Зафіксуйте на ньому важіль штока. Встановіть в отвір під передній підшипник вторинного вала маслосборнік. Візьміть оправку 67.7853.9574 і запресуйте зовнішні кільця роликових підшипників первинного і вторинного валів в зборі з сепараторами в гнізда картера зчеплення.
3
напрессуйте на первинний вал внутрішнє кільце переднього підшипника. Візьміть оправку 67.7853.9575 і запресуйте зовнішні кільця підшипників диференціала. Поставте механізм вибору передач . Переконайтеся, що важіль штока вибору передач встановлений правильно щодо важеля механізму вибору передач . Зафіксуйте механізм вибору передач .
4
Встановіть сальники півосей. В картері зчеплення запресуйте сальник з правого насічкою, в картер коробки передач - з лівого насічкою. Стрілки на їх корпусах повинно бути спрямовані по ходу руху автомобіля. Встановіть в картер зчеплення сальник первинного вала таким чином, щоб його робоча кромка знаходилася на полірованому паску вала.
5
Встановіть диференціал в картер. Зафіксуйте одну з напівосьових шестерень з боку картера заглушкою, яка використовується при транспортуванні КПП. На первинний і вторинний вали напрессуйте кулькові підшипники. В картер зчеплення встановіть їх одночасно в зборі з шестернями. Потім поставте вісь із шестірнею заднього ходу. Вилка заднього ходу повинна увійти в паз проміжної шестерні. Встановіть штоки перемикання передач і зафіксуйте вилки на штоках.
6
Поставте магніт в гніздо картера. Встановіть туди ж регулювальне кільце підшипників диференціала. Візьміть оправку 67.7853.9575 і запресуйте зовнішнє кільце конічного роликового підшипника диференціала. Поставте на місце привід спідометра. Нанесіть на картер зчеплення по периметру герметик. Встановіть картер коробки передач і зафіксуйте його. В канавки підшипників валів встановіть установочні кільця. Поставте наполегливу пластину. Візьміть ударну дриль-викрутку і загорніть гвинти, замінюючи розрізні шайби на нові.
7
Встановіть на первинний вал провідну шестерню «п'ятої» передач і, на вторинний вал послідовно шайбу, втулку, шестерню ведену «п'ятої» передач і, блокуючу кільце, синхронізатор і вилку "п'ятої" передач і, потім вперту пластину сухарів синхронизатора. Накрутите гайки і затягніть їх динамометричним ключем, потім гайки зачеканьте. Поставте на місце фіксатори штоків і вилки заднього ходу, закрутіть пробки фіксаторів. Зафіксуйте болт кріплення вилки "п'ятої" передач і. Нанесіть на картер коробки передач герметик. Встановіть задню кришку і зафіксуйте її гайками.