Як заховати водонагрівач. туалет заховати бойлер пластиковими панелями.

Водонагреватель - незамінне обладнання, адже без гарячої води життя сучасної людини просто неможлива. Враховуючи той факт, що сьогодні система централізованого гарячого водопостачання залишає бажати кращого, все більше людей встановлює будинки водонагрівачі: колонки і бойлери. Але часом ці пристрої досить громіздкі, тому мимоволі виникає проблема: куди заховати водонагрівач.
Вам знадобиться
  • - водонагрівач;
  • - самоклеюча плівка;
  • - рулетка;
  • - шафа;
  • - гіпсокартон і профіль.
Інструкція
1
Визначте майбутнє місце розташування водонагрівача: часто бойлери встановлюють у ванній кімнаті, а колонки - на кухні. Але ж є й винятки з правил. Отже, визначившись з тим, в якому приміщенні буде встановлено водонагрівач, розплануйте інтер'єр цієї кімнати.
2
Якщо у вашому випадку водонагрівачем є колонка, і ви її вирішили встановити на кухні, то, якщо її зовнішній вигляд вписується в інтер'єр приміщення, тобто, не виділяється на загальному тлі, немає потреби цей водонагрівач ховати. Обклейте колонку самоклеющейся плівкою: ефект буде приголомшливий.
3
Як правило, бойлер накопичувального типу складно заховати без втрат корисного простору, тому встановіть цей накопичувальний водонагрівач у ванній кімнаті під стелею.
4
Замовте шафка під колонку. Для цього виміряйте розміри колонки і передайте їх спеціаліста, у якого замовляєте кухонні меблі, при цьому обов'язково вкажіть, що цей шафка призначений для того, щоб заховати колонку. Особливість такої шафи полягає в тому, що в ньому не буде нижній частині, а замість звичайної дверцят - решітчаста. Така унікальна конструкція подібних меблів забезпечить до водонагрівача належний приплив повітря, завдяки чому колонка зможе належним чином охолоджуватися.
5
В даний час, проводячи ремонт, господарі, як правило, прагнуть зашити труби. Так от, якщо бойлер встановлено в туалеті, його можна зашити разом з трубами, зробивши спеціальні люки, для аварійного доступу до труб, а також відкривається дверцята в тому місці, де безпосередньо встановлений водонагрівач.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: перенесення колонки повинен бути узгоджений з газовою службою!
Корисна порада
Шафа для колонки зсередини обов'язково повинен бути оброблений спеціальним розчином, що запобігає загоряння.