Як годувати сибірську кішку.

Кішки різних порід відрізняються один від одного своїм характером, манерою поведінки і звичками. Сибірські кішки - дуже красиві і граціозні тварини, абсолютно вибагливі і не вибагливі в побуті. Але до їжі сибіряків їх власник повинен ставитися з особливою увагою, адже природні джерела живлення для домашніх кішок, як правило, не доступні.
Інструкція
1
Сибірська кішка - тварина м'ясоїдна, тому годуєте її переважно натуральними продуктами. Основним кормом для кішок цієї породи є м'ясо. Найбільше корисна яловичина з прожилками. Давайте її своєму пухнастому улюбленцю щодня по 70-100г в рубаною вигляді. Баранину для сибірської кішки вибирайте тільки молоду і нежирну. І яловичину, і баранину ви можете давати своєму вихованцеві як в сирому, так і у вареному вигляді. Сире м'ясо відмінно розробляє щелепи тварини. А ось кролятину, перш ніж нагодувати нею кішку , зваріть і очистіть від кісток. Свинину сибірської кішці давати не рекомендується.
2
М'ясо курки давайте сибірської кішці тільки у вареному або запеченому вигляді, ретельно видаливши всі кістки, гострими краями яких тварина може поранити шлунок. Особливо люблять сибірські кішки курячі шийки, поїдання яких сприяє видаленню зубного каменю. Індичку можна давати вихованцеві в сирому вигляді. Не годуйте кішку жирним м'ясом гусака і качки.
3
Включіть в раціон харчування вашої сибірської кішки і субпродукти: варене серце, очищене від жиру, варені яловичі або баранячі нирки, легені. Дуже корисна для сибірських кішок печінку. У сирому вигляді вона діє на тварину як проносне, відварна ж печінка, навпаки, закріплює. Годуєте тварина субпродуктами не частіше 1 разу на тиждень.
4
Годування сибірських кішок сирою рибою може призвести до розладу травлення і затримки росту. Від частого вживання в їжу сирої риби у них псується шерсть і з'являється лупа. Можете включити в раціон харчування сибіряка відварну нежирну рибу. Кількою, скумбрією і салакою свого улюбленця не годуйте.
5
Сирі яйця в організмі сибірської кішки засвоюються дуже погано. А вживання сирого яєчного білка і зовсім може призвести до дерматиту і випадання шерсті. Варений жовток, багатий різними вітамінами і мікроелементами, 1 раз на тиждень додавайте в основну їжу тваринного.
6
В якості добавки до основної їжі сибірської кішки використовуйте бобові культури: горох, сою, сочевицю, квасолю. Вони багаті рослинним білком і добре засвоюються організмом тварини.
7
Щодня давайте сибірської кішці не менше 2 чайних ложок овочевого пюре. Молочними і кисломолочними продуктами годуєте сибіряка якомога рідше, щоб уникнути виникнення у тварини проносу і коліків.
8
Для очищення шлунку сибірської кішки від шерсті обов'язково додавайте в її основну їжу зелень: петрушку, кріп, листовий салат.