Як поставити генератор на автомобіль.

При виникненні неполадок в роботі автомобільного генератора його слід відразу перевірити. Даний пристрій дозволяє експлуатувати транспортний засіб тривалий час, постійно підживлюючи електроенергією бортову мережу автомобіля. При загорянні контрольної лампи заряду АКБ, появи шуму в роботі приладу - зробіть його ремонт або встановіть на двигун самостійно новий генератор.
Вам знадобиться
  • - ключ на 10;
  • - ключ на 17;
  • - ключ на 19;
  • - монтажна лопатка.
Інструкція
1
Встановіть автомобіль на оглядову канаву або підйомник. У першому випадку поставте під колеса упори-башмаки і включіть першу передачу. Зніміть акумуляторну батарею. Встановлюйте генератора знизу двигуна. Перед цим перевірте довжину щіток в щіткотримачі. У разі їх «спрацьованості» - замініть. Для цього нахиліть генератор і поставте його на двигун, піднявши вгору. Притримайте його і вставте болт його нижнього кріплення. Одягніть на нього шайбу і ключем на 17 закрутіть гайку. Враховуйте, що з боку шківа генератора пастель для болта нижнього кріплення має вирізи під його капелюшок.
2
Приєднайте два дроти до висновку «30», перший - зі штекера виведення обмотки статора, другий - з виведення «67» щеткодержателя. Чи не переплутайте ці дроти, вони не мають ізолюючих колодок. Візьміть ключ на 10 і закрутіть гайку болта виведення «30», надіньте на нього захисний ковпачок.
3
Вставте верхній регулювальний болт генератора в проріз натяжна планки. Надіньте на нього шайбу і прикрутіть гайку кріплення генератора ключем на 19 до натяжна планці, але не до упору. Найкраще для це застосувати головку з подовжувачем і карданним шарніром. Перемістіть генератор до двигуна. Надіньте ремінь приводу генератора спочатку на шків колінчастого вала, потім на шків генератора, потім на шків водяного насоса.
4
Візьміть дерев'яний важіль або монтажну лопатку і вставте їх між корпусом двигуна і генератора. Натягніть ремінь приводу. Зафіксуйте до упору гайку кріплення до натяжна планці. Закрутіть до упору гайку на болту нижнього кріплення генератора. Встановіть грязезащитний щиток. Поставте на потрібне місце акумуляторну батарею і підключіть до неї проводи. Увімкніть запалювання. Лампа заряду АКБ повинна горіти. Заведіть двигун. Перевірте, погасла Чи лампа заряду акумулятора.