Як видалити модем.

Якщо модем починає погано працювати, його потрібно видалити. Збої в роботі модему спостерігаються після частого вилучення апарату небезпечним способом. Іноді це трапляється внаслідок зараження вірусами. Для того, щоб видалити модем, потрібно здійснити декілька дій.
Інструкція
1
Вийміть модем, натиснувши на «безпечне вилучення пристроїв». Кнопка розташовується в правій частині робочого столу, внизу екрану. Має вигляд зеленої стрілочки. Після того, як комп'ютер напише, що пристрій може бути видалено, дістаньте модем з USB-роз'єму.
2
Відкрийте папку «Мій комп'ютер» і виберете «Установка або видалення програм».
3
Після того, як комп'ютер сформує список, знайдіть в ньому значок, який відповідає модему. Зазвичай значок модему можна подивитися на робочому столі комп'ютера.
4
Натисніть на «Видалити». Коли з'явиться попереджувала вікно з написом «Ви дійсно хочете видалити цю програму?», Натисніть «Так».
5
Комп'ютер автоматично видалить модем і всі його компоненти.
6
Після видалення операційну систему потрібно перезавантажити.
Причин видаляти драйвер модему може бути багато. Наприклад, якщо ви захотіли встановити драйвер більш нової версії, то необхідно стерти зайву інформацію з комп'ютера. Існує безліч способів деінсталювати драйвер модему (або іншого обладнання), але в деяких випадках драйвер видаляється не повністю, що може послужити проблемою при установці іншого програмного забезпечення.
Інструкція
1
Найпростіший метод, що не вимагає додаткових програм - це видалення засобами Windows (або іншої операційної системи, але послідовність дій в будь-який з них буде схожа). Зазвичай будь-яка програма (або драйвер ) створює папку в директорії «локальний диск»:/Documents and Settings/ім'я користувача/головне меню/програми. Туди поміщаються ярлики видалення і запуску, які для більш легкого використання можна знайти в пуск/всі програми/ваш драйвер і звідти його видалити. Але це підходить тільки для модемів, які встановлюють драйвер в окрему папку в «program files» (зазвичай це модеми, які використовують сім-карти). Якщо цей спосіб не підійшов, то видаліть таким чином: пуск/панель управління/установка і видалення програм, у списку знайдіть назву драйвер а модему і натисніть кнопку «видалити», почнеться процес видалення.
2
Наступний спосіб. Через стандартні засоби операційної системи видалення проходить не завжди гладко, щоб цього уникнути, потрібно використовувати спеціальні програми для видалення програмного забезпечення. Для кращого видалення драйвер а скористайтеся такими програмами, як CCleaner або Your Unistaller. Друга програма краще, так як вона повністю видаляє ПО, очищаючи реєстр від файлів, що відносяться до драйвер у. Користуватися їй легко: запустіть програму, потім у списку знайдіть драйвер , натисніть на нього, потім на кнопку "видалити" (значок кошика), потім натискайте "далі" і просто слідуйте підказкам програми, поки повністю не видалите драйвер .
3
Останній метод також проводиться засобами Windows. Натисніть правою кнопкою миші на значок «мій комп'ютер», потім натисніть на "властивості", далі "обладнання", "диспетчер пристроїв", знайдіть там свій модем в розкривним списку «модеми», натисніть на нього правою кнопкою миші, потім "властивості" і " драйвер ". І останнє, що потрібно зробити - це натиснути на кнопку "видалити", почнеться процес видалення.