Як малювати лицарів, королів, принцес і драконів.

Розповіді про далекі чарівних землях, могутніх королів, сміливих лицарів, які перемагають драконів заради прекрасних принцес, заворожують будь-якої дитини. Крім розваги, ці казки можна використовувати як засіб виховання особистості. Особливо яскравий ефект роблять казки в поєднанні з ілюстраціями.
Інструкція
1
Згадайте книги і мультики з вашого дитинства. Яке враження ви отримували від перегляду яскравих захоплюючих зображень? Як розвивалася ваша фантазія і почуття прекрасного? Чи мріяли ви опинитися на місці відважного лицаря або чарівною принцес и? Створіть казку для своїх дітей, намалювавши ілюстрації до їх улюбленим історіям. Приділіть час маленьким мрійникам і навчіть їх малювати героїв чарівних казок.
2
Уважно подивіться на людей і їх зображення на картинках і фотографіях. Зверніть увагу на пропорції людського тіла: голова приблизно 9 разів уміщається в людському зростанні, долоня дещо менше особи, ноги довші рук і тіла, розмах рук приблизно дорівнює росту або трохи менше його. Намалюйте ескіз чоловічого (якщо ви малюєте короля або принца) і жіночого тіла (для малюнка принцес и).
3
Зовнішність казкових героїв часто визначається їх ставленням до «поганим» і «хорошим». Позитивні герої завжди наділені сяючою красою, багатими строями світлих, приємних відтінків, струнким станом і впевненою поставою. При цьому лицар неодмінно має широкі мужні плечі, а принцес а - тендітну жіночну фігуру і гарне волосся. Королі найчастіше зображуються поважними старцями, які не втратили своєї гідності і сміливості - вони виглядають дещо слабше молодих лицарів , але гордо і красиво.
4
Придумуючи образ казкового персонажа, виберіть для нього одяг. Принцеси в казках завжди одягнені скромно, але дуже витончено. Найчастіше їх одягають у довгі шовкові сукні, прикрашені стрічками та квітами. Принцеси носять кокошник або діадему, гарні зачіски і витончені туфельки. Одяг принцес найчастіше блакитна або рожева, можуть бути й інші ніжні пастельні кольори. Ласкава усмішка завершує образ красуні.
5
Мужнього лицаря малюють в міцних обладунках або багатою одязі, придатної для бою. Неодмінним атрибутом принца служить довгий плащ і меч. Часто лицарів зображують верхи на коні або в бою. При цьому добрі лицарі носять світлий одяг, злі - темну і похмуру.
6
Колір королів традиційно пурпурний або золотий. Додайте до його антуражу оксамитовий червоний колір, сяючу корону і благородну сивину волосся. Наділіть короля атрибутами царської влади - скіпетром і троном.
7
Дракони в казках уособлюють зло і протиставляються добрим героям. Тому кольором дракона буде темно-зелений, брудно-синій, синьо-чорний, сірий і інші похмурі кольори. Додати агресивності образу чудовиська можна кривавим червоним або вогненним помаранчевим кольором. Дракон помітно більше людини, має лускате тіло з крилами і гострими «плавниками», як у риб. Намалюйте дракону гострі великі зуби, налиті кров'ю очі, демонічні крила і довгий хвіст, схожий на хвіст скорпіона. У дракона може бути кілька голів, причому вони здатні вивергати вогонь.