Як зняти образ.

Під час експлуатації дисків в CD/DVD-приводах відбувається їх зношування. Якщо сказати точніше, то відбувається зношування боку диска, на якій проводився запис даних. При цьому втрачається здатність до зчитування інформації з цього диску. Як можна продовжити життя улюбленій диску? Вирішення цього питання лежить у створенні образу. Образ - це точна копія вашого диска. У образу диска багато переваг над самим диском: образ ніколи не зіпсується і не зламається. Запитайте, чому так відбувається? Тому що образ може зберігатися на вашому жорсткому диску і з нього завжди можна записати новий диск.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Alcohol 120%.
Інструкція
1
Після установки програми, запустіть її. Зараз вам необхідно зробити точну настройку цієї програми. Для цього на лівій панелі виберіть пункт в розділі «Налаштування» - «Загальні».
2
У вікні, виберіть розділ «Типи даних». Тут необхідно вибрати тип диска у відповідному розділі. Також активуйте пункт «Вимірювання позиціонування даних» і виставите високу точність. Натисніть кнопку «ОК». Глобальна настройка програми на цьому закінчена.
3
В головному вікні програми виберіть пункт «Створення образів» з лівої панелі. В розділі CD/DVD-дисковод вкажіть ваш CD/DVD-привід. В розділі CD/DVD-speed виберіть мінімальну швидкість. В розділі «Тип даних» виберіть StarForce 1/2/3. Якщо ви зробили все правильно в попередньому кроці, то у вас повинні автоматично вишикуватися настройки, тобто буде активований пункт «Вимірювання позиціонування даних - Точність: Висока». Натисніть кнопку «Далі».
4
У вікні виберіть директорію (папку), в якій буде зберігатися образ вашого диска. Також варто вказати швидкість вимірювання функції DPM - поставте значення не вище 4х швидкості. Натисніть «ОК», а потім «Готово». По завершенню операції створення образу відкриється головне вікно, в якому ви побачите файл-образ вашого диска. Насправді цих файлів 2: - * .MDF - образ вашого диска (має великий розмір); - * .MDS - містить всю необхідну інформацію, яка стане в нагоді при записі або емулювання образу.