Як виграти авто. Виграти автомобіль.

Ви думаєте, що виграти автомобіль в лотерею неможливо? Ви помиляєтеся. Виграти авто може абсолютно будь-яка людина, але тільки якщо буде використовувати цю просту, але важливу інструкцію.
Інструкція
1
По-перше, якщо в придбаному вами лотерейному квитку необхідно закреслити три цифри, то орієнтуйтеся на повну дату свого народження (число, місяць і рік). Повірте, ці цифри для вас найщасливіші. Припустимо, ви народилися 10 березня 1980 (10. 06. 1980). Значить, що для вас перше щасливе число - це 10, друге - 6, третє - 18. Чому 18? Складіть кожне число вашого року народження (1 + 9 + 8 + 0 = 18). Якщо в лотерейному квитку необхідно викреслити шість цифр, спочатку подумайте, які з них можуть відповідати вашим ініціалами. Можете звернутися до таблиці, яка наведена нижче. А1 Д5 З9 М13 Р17 Ф21 Ш25 Я29Б2 Е6 і10 Н14 С18 Х22 Щ26 В3 Е7 11 О15 Т19 Ц23 Е27 Г4 Ж8 Л12 П16 У20 Ч24 Ю28Еслі потрібно вибрати сім цифр, складіть отримані значення.
2
По-друге, число дня тижня і місяця, в який куплений квиток, мають також велике значення. Ви дуже хочете виграти автомобіль ? Тоді краще купуйте лотерейний квиток в той день, що відповідає вашому дню народження. А який же вибрати день тижня? Вважається, що в будні краще купувати квиток на лотерею до обіду, а у вихідні - з обіду до вечора.
3
По-третє, при купівлі квитка одягніться як-небудь по-особливому. Запам'ятайте, що в одязі не повинні бути присутні такі кольори, як червоний або жовтий. Надіньте на себе тільки темний наряд, краще зовсім чорний. Навіть нижню білизну, надіте на вас в день покупки лотерейного квитка, має бути темного кольору. Клітини, смужки, горох, квітчасті малюнки - все це відлякує удачу. Не надягайте нічого нового. з прикрас можете дозволити собі кулончик або срібний ланцюжок. Ні в якому разі на вас не повинно бути золота. Ще до внутрішньої сторони коміра приколіть головкою вниз шпильку.
4
По-четверте, виконуйте певну дієту, яка притягує удачу. Зі свого раціону виключіть часник, буряк, молочні продукти. Поїжте фрукти, м'ясо, яйця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VBE5HQpNYLc
Корисна порада
Лотереї, в яких розігруються автомобілі, - "Бінго", "Автокуш", "Русское лото", "Золотий ключ" і т.д.