Як заблокувати домофон.

Зарядка акумуляторів фотоапаратів виробника Canon відбувається по-різному. В основному нові апарати використовують для цього спеціальні пристрої, також деякі заряджаються від комп'ютера або стандартного зарядного пристрою.
Вам знадобиться
  • - СЗУ для фотоапарата вашої моделі.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно відключити домофон у разі, коли ви переїжджаєте, переносите ті чи інші речі в квартиру або з квартири, в будь-яких випадках, коли вам знадобиться часто відкривати під'їзні двері, вимкніть живлення системи в під'їзді на першому поверсі за допомогою витягування вилки з розетки. Не тримайте двері відчиненими при включеному домофон е, оскільки ви можете пошкодити конструкцію. Ні в якому разі не чіпайте механізм двері, відключайте його тільки від джерела живлення.
2
Якщо вам потрібно відключити домофон в своїй квартирі, знайдіть спеціальний перемикач в пристрої, який переводить його в беззвучний режим. Цей перемикач знаходиться на трубці або на корпусі, в залежності від моделі. Також ви можете просто від'єднати дроти домофон а, знявши його попередньо зі стіни і відкрутивши клеми. Будьте обережні - він може вдарити струмом, якщо в цей момент хтось вирішить подзвонити в вашу квартиру або будинок.
3
Якщо вам потрібно відключити домофон на тривалий час або назовсім, зверніться в обслуговуючу ваш будинок компанію, яка проведе всі необхідні дії по блокуванню пристрою. При цьому вам не доведеться повертати ключ. Просто потім при виклику в вашу квартиру сигналу звучати доходити до вашого пристрою. Краще всього цього не робити.
4
При установці домофон а краще відразу виберіть ту модель устрою, яку можна буде надалі переводити в різні режими, щоб вам не довелося його міняти або відключати. Будьте уважні - дану функцію підтримують не всі моделі, особливо це стосується тих, які встановлюють у щойно відбудована будинки, квартири яких підлягають продажу. Надалі цей пристрій легко можна замінити самостійно.
Корисна порада
Не використовуйте для зарядки акумуляторів апарату неякісні кабелі.