Як заряджати фотоапарат Canon. час зарялкі акумулятора фотоапарата Кенон.

Зарядка акумуляторів фотоапаратів виробника Canon відбувається по-різному. В основному нові апарати використовують для цього спеціальні пристрої, також деякі заряджаються від комп'ютера або стандартного зарядного пристрою.
Інструкція
1
Якщо у вас в комплектацію фотоапарата входить спеціальний пристрій для заряду батареї, вийміть її з відсіку і вставте в спеціальний контейнер, при цьому врахуйте з'єднання її контактів з контактами СЗУ. Підключіть до контейнера спеціальний мережевий кабель, який в обов'язковому порядку йде в комплектації фотоапарата (а також може бути замінений на аналогічний більшої довжини, такі є практично в кожному будинку).
2
Підключіть вилку пристрою до джерела живлення і дочекайтеся, поки акумулятор повністю зарядиться. Це може зайняти кілька годин (від 2 до 4). Якщо ви заряджаєте його вперше, найкраще повністю розрядити його перед цим, а потім залишити в СЗУ трохи довше покладеного часу, щоб збільшити ємність.
3
Якщо у вас у фотоапараті Canon використовуються при роботі стандартні пальчикові акумулятори, придбайте мережевий зарядний пристрій для них в будь-якому найближчому магазині радіотехніки вашого міста. Також ви можете замовити їх на будинок через інтернет-магазин «Зв'язковий» або придбати їх в салонах стільникового зв'язку та магазинів продажу побутової техніки.
4
Вставте батарейки в пристрій, в обов'язковому порядку дотримуючись полярності. Дочекайтеся, поки не з'явиться зелений індикатор, зазвичай повна зарядка двох акумуляторів великої ємності займає близько 18-20 годин.
5
Якщо ваша модель фотоапарата підтримує зарядку від USB-порту комп'ютера, підключіть його за допомогою mini-USB-кабелю, який зазвичай йде в комплектації пристрою. Зверніть увагу на індикатор на екрані фотоапарата, він буде показувати рівень заряду батареї.
6
Найкраще використовуйте оригінальні шнури для підключення. Процес заряду акумулятора в даному випадку може зайняти близько 3 годин. Також в таких випадках іноді в комплекті йде спеціальний перехідник з USB на звичайну вилку для розетки, щоб процес зарядки відбувався без участі комп'ютера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3LOdD-ia_tA
Корисна порада
Не використовуйте для зарядки акумуляторів апарату неякісні кабелі.