Як скласти кар'єрний план. кар'єрний план начальник відділу.

Кар'єрний план - це ретельно розписаний шлях досягнення якоїсь кар'єрної мети. Він допомагає ефективніше розподілити свої сили і час, і в результаті цього швидше досягти поставленої мети. Як скласти кар'єрний план ?
Інструкція
1
Визначте кар'єрну мету. Не поспішайте з вибором. Це повинно бути виключно ваше рішення, чи не нав'язане ні суспільством, ні рідними. Тільки цікава вам мета буде реально досяжна. Природно, враховувати віяння часу все ж таки слід. Проведіть дослідження і подивіться, які області вашої професії найбільш перспективні.
2
Вивчіть вимоги до тієї кар'єрної позиції, яку ви обрали своєю метою. Складете список цих вимог, серед яких повинні бути необхідні особисті якості, освіта, досвід роботи, наявність ділових зв'язків і т.д. Щоб список був докладним і актуальним, поспілкуйтеся з людьми, які вже досягли такої посади.
3
Встановіть, на якій відстані від вас поставлена кар'єрна мета. Для цього позначте у списку вимог ті пункти, які вже є у вашому активі. Наприклад, ви бажаєте очолити відділ, який займається перекладами текстів. Для цього вам потрібно не тільки володіти англійською мовою, а й вміти переводити медичні або технічні тексти. Отже, вам не вистачає знання специфічних термінів, а також досвіду роботи керівником.
4
Напишіть план переходу від сьогоднішнього стану до поставленої мети. Знаючи, яких якостей вам не вистачає, визначте, як ви будете заповнювати прогалини в освіті і досвіді роботи. Запишіться на курси поглибленого вивчення мови, пройдіть стажування за кордоном і т.д. Якщо вам не вистачає досвіду керівництва, спробуйте придбати його не на роботі, а, наприклад, на спортивному поприщі - очоліть команду і приведіть її до перемоги.
5
Розпишіть терміни, протягом яких ви будете втілювати в життя пункти вашого план а. В самий початок списку поставте найважливіші пункти, а також ті, втілення яких вимагає тривалого часу.
6
Контролюйте виконання вашого кар'єрного план а. Регулярно переглядайте його і відзначайте ті пункти, які вами пройдені. Не давайте собі розслаблятися і зрушувати встановлені терміни. Принаймні виконання план а в нього обов'язково потрібно буде вносити зміни. І це добре, т.к. говорить про те, що ви активно рухаєтеся до своєї мети і добре орієнтуєтеся в будь-яких обставинах.