Як видалити акаунт "Світ тісний".

« Світ тісний» - одна з популярних в Росії соціальних мереж, що реалізує відразу кілька функцій: від банальних знайомств до створення власних сайтів. Зареєструватися тут просто, проте рано чи пізно у користувачів виникає закономірне питання про те, як видалити свою анкету.
Вам знадобиться
  • - аккаунт у соціальній мережі «Світ тісний»;
  • - знання користувача даних - аккаунта і пароля;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Щоб видалити ваш акаунт (обліковий запис) в соціальній мережі « Світ тісний», необхідно для початку пройти процес авторизації. Для цього вам необхідно зайти на сайт і ввести у відповідних полях дані логіна і пароля.
2
Якщо ви забули пароль, на головній сторінці соціальної мережі відшукайте гіперпосилання «Забули?» (Знаходиться поруч з формою авторизації). Впишіть e-mail, з яким ви зареєструвалися на сайті, і введіть перевірочну інформацію (шість цифр). Після цього на вашу електронну адресу прийде лист з подальшими інструкціями.
3
Згідно користувача угодою, будь-який користувач соціальної мережі « Світ тісний» безоплатно надає компанії-власникові і сайту « Світ тісний» невиключні права на показ, відтворення, зміна , зберігання, відкриту демонстрацію, адаптування, публікацію, розповсюдження, архівування, переклад і будь-яке інше використання інформації, розміщеної цим користувачем без обмеження терміну і території дії. У зв'язку з цим перед видаленням сторінки рекомендується вручну видалити або виправити на недостовірну всю розміщену на сайті знайомств інформацію: анкетні дані, фотографії, списки відвідувань, відеоматеріали і так далі.
4
Після проходження процедури авторизації і можливого видалення особистих даних, необхідно увійти в меню налаштувань акаунт а. Для цього перейдіть в розділ «Налаштування». Для поля "Мою сторінку бачать" виберіть «Ніхто (видалення анкети)». Після цього дані про вашу особисту сторінці пропадуть і ви не будете отримувати жодних листів. У той же час, всі дані, розміщені вами на ресурсі збережуться в базах даних « Світ тісний» і, якщо ви в ручну не видалите власні дані, ви зможете відновитися на « Світ тісний »в будь-який час.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GqY4Caewkhw
Зверніть увагу
Доступ до матеріалів сайту «Світ тісний» та особистих сайтів цього ресурсу надається користувачам виключно для особистого використання та ознайомлення. Таким чином, все, що ви створили на ресурсі «Світ тісний», ви не можете використовувати за вашим бажанням без попередньої письмової згоди власників відповідних прав. Тобто, якщо, наприклад, ви створили відео на проекті «Світ тісний» або створили так званий особистий сайт, ці творіння ви не маєте права використовувати, відтворювати, поширювати будь-яким способом, копіювати, публічно показувати, передавати в ефір для загального відома, перекладати, переробляти, або використовувати будь-яким іншим способами в яких або інших цілях.