Як вшити блискавку в джинси. Як у джинсову спідницю вшити блискавку відео.

На джинсах одне з найслабших місць - це блискавка. Дуже не хочеться викидати майже нові, відмінно збереглися джинси через зламався гульфика, але і носити їх, постійно ризикуючи опинитися в незручному становищі, теж не варто. Якщо блискавка просто розходиться або зламалася собачка, не засмучуйтеся - просто купите нову собачку, зніміть внизу кріплення і всуньте її. Але якщо все-таки випали зуби застібки або вона зламалася, необхідно замінити блискавку на джинсах.
Вам знадобиться
  • - джинси;
  • - нова блискавка;
  • - швейна машина;
  • - нитки;
  • - голка.
Інструкція
1
Купіть в магазині або відсічі від інших джинсів діючу застібку відповідного розміру. Щоб пришити блискавку до джинсів, ретельно розпоріть всі деталі старої застібки, включаючи пояс і частина шва, стачивающего штанини. Потім відпрасуйте всі деталі.
2
Приметайте одну сторону блискавки до правій половині застібки. Потім закрийте її з виворітного боку обтачкой і знову приметайте.
3
Так як не всі швейні машини здатні прошити товщину джинсової тканини в декілька шарів, отстучіте всі шви молотком. При цьому матерія стане більш м'якою, і ви без зусиль її прошиє.
4
Прітачать блискавку за місцем старої строчки на швейній машині. Прокладіть поруч ще одну сходинку, щоб блискавка трималася міцно, а також для декоративного ефекту.
5
Накладіть на праву половину штанів ліву, вирівняйте так, як вони лежали по відношенню один до одного раніше, приколіть шпильками. Потім приметайте другу частину блискавки; можете зробити це як з лицьового, так і з виворітного боку.
6
Приберіть шпильки і за допомогою швейної машини пристрочите блискавку до повороту. Тут припиніть строчку і обріжте нитку. Виправите обтачку і закрийте шов і блискавку з виворітного боку.
7
Прокладіть строчки по середньому шву джинсів, щоб з'єднати праву і ліву половинку; як правило, тут необхідно два шва.
8
Поверніться до того місця, де зупинилися (на повороті) і продовжите строчку, доведіть її до середнього шва. Уважно стежте за тим, щоб шви пролягли за старими схемами.
9
Поставте закріпки довжиною 1-1,5 см за допомогою шва "зигзаг", пристрочите пояс.
Корисна порада
Якщо ви не впевнені в тому, що зможете вшити блискавку в джинси акуратно, можете не випаривать верхню частину блискавки, а просто відрізати металеву частину і вручну пришити прямо до неї половинку нової блискавки (нижню половинку прітачать). З боку така блискавка нічим не відрізнятиметься від фірмової.