Як вийти з режиму сну.

Якщо включеним комп'ютером не користуватися деякий час, він перейде в режим зниженого енергоспоживання, іншими словами, в сплячий режим. Іноді вийти з цього режиму складно, можна спробувати кілька варіантів. Якщо вони вам не допомогли, то усунути проблему зможе тільки фахівець.
Інструкція
1
Поворухнете мишку, можливо, що комп'ютер просто перейшов у режим очікування, а при активності мишки прокинеться.
2
Натисніть клавішу Esc. Комп'ютер повинен включитися. В деяких випадках включення потрібно підтвердити. Для цього натиснути на вікно з підтвердженням.
3
Натисніть кнопку Power або поєднання клавіш Ctrl + Alt + Del. Комп'ютер повинен вийти з режиму сну.
4
Якщо не допомагає натискання клавіш, то запустите комп'ютер за допомогою кнопки Reset. Усі працюючі додатки, до входу в сплячий режим, повинні зберегтися. Дані не загубляться.
5
На стаціонарних комп'ютерах є кнопка аварійного вимкнення. В крайньому випадку, можна використовувати її. Знаходиться вона на задній панелі системного блоку. Натисніть на неї, зачекайте кілька секунд і натисніть снова.Запустіте комп'ютер в звичайному режимі, натисканням кнопки Power.
6
Якщо у вас виникають проблеми з виходом із сплячого режиму, вимкніть цю функцію.Зайдіте в параметри робочого столу. Для цього клацніть правою клавішею миші по робочому столу. З'явиться вікно, виберете «властивості» і клікніть лівою клавішею миші.После появи основних властивостей робочого стола, виберете пункт «заставка». Знайдіть напис «харчування» і натисніть на нее.Затем натисніть на клавішу «сплячий режим» .Сніміте галочку в графі «дозволити використання сплячого режиму» .Перезагрузіте комп'ютер.
Для економії електроенергії в операційній системі Windows передбачено два режими: режим і сплячий. Розходження між двома цими режимами полягає в тому, що при виборі сплячого режиму весь вміст пам'яті зберігається на жорсткий диск і повернення до робочого стану комп'ютера займає більше часу. За настройки сплячого режиму відповідає компонент «Електроживлення».
Інструкція
1
Щоб вивести комп'ютер із сплячого режиму, натисніть будь-яку клавішу на клавіатурі або перемістіть миша. Якщо натискання довільних клавіш ні до чого не призводить, введіть поєднання клавіш Ctrl, Alt і Del або натисніть на клавішу Esc.
2
Якщо і дана дія не допомогло, натисніть на корпусі свого комп'ютера кнопку Reset або переведіть перемикач на задній панелі комп'ютера в стан «Відключено», знову переведіть його в положення «Включено» і натисніть на передній панелі клавішу Power. «Робочий стіл» при цьому повинен буде відновитися в тому ж вигляді, який був до переходу в сплячий режим.
3
Якщо при виході із сплячого режиму система запитує пароль, введіть той же пароль, з яким ви входите в систему при завантаженні операційної системи. Даний запит виводиться, коли перед переходом в сплячий режим використовується екранна заставка.
4
Щоб відключити запит пароля при виході із сплячого режиму, відкрийте компонент «Екран». Зробити це можна одним з декількох способів. Клікніть правою кнопкою миші по вільній області «Робочого столу» і виберіть у спадному меню пункт «Властивості».
5
Інший варіант: через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління» і клікніть лівою кнопкою миші по значку «Екран» в категорії «Оформлення і теми». У вікні, перейдіть на вкладку «Заставка» і зніміть маркер з поля «Захист паролем». Застосуйте нові налаштування.
6
Щоб відключити або налаштувати параметри сплячого режиму на своєму комп'ютері, на тій же вкладці «Заставка» у вікні «Властивості: Екран» натисніть на кнопку «Харчування» в групі «Енергозбереження». Відкриється компонент «Електроживлення».
7
Викликати його можна й іншим шляхом: меню «Пуск», «Панель управління», категорія «Продуктивність і обслуговування», значок «Електроживлення». Перейдіть у вікні на вкладку «Схеми управління живленням» і задайте потрібні вам параметри, регулюючі перехід комп'ютера в сплячий режим. Застосуйте нові налаштування, закрийте вікна.