Як підключити навушники Genius.

Підключення навушників Genius, які йдуть разом з мікрофоном, відбувається нітрохи не складніше, ніж під'єднання цих пристроїв до комп'ютера окремо. Тут найголовніше - не переплутати один роз'єм з іншим.
Вам знадобиться
  • - навушники;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Переконайтеся, що на вашу звукову карту встановлені необхідні драйвера. Якщо у вас звичайний комп'ютер, переверніть його системний блок і знайдіть роз'єми звукової карти. Їх може бути два, три або взагалі більше 5 - тут все залежить від її типу. Вам потрібні зелений та рожевий.
2
Також зверніть увагу на бічні стінки корпусу і передню його панель - багато сучасних моделей комп'ютера виводять роз'єми для підключення навушників для того, щоб вам не довелося перевертати системник при підключенні пристроїв. Багато клавіатури і монітори також можуть служити перехідними пристроями для підключення навушників і мікрофонів.
3
Підключіть провід мікрофона до гнізда комп'ютера з відповідною піктограмою, штекер від навушників вставте в роз'єм поруч. Дотримуйтесь колірну схему підключення, або звертайте увагу на написи і піктограми, вони повинні відповідати. Зазвичай роз'єм для підключення мікрофона знаходиться правіше, проте все може залежати від моделі звукового адаптера вашого комп'ютера.
4
Якщо у вас ноутбук, знайдіть на передній панелі його корпусу роз'єми звукової карти. Також вони можуть розташовуватися з правого і лівого боку пристрою. Також дотримуйтесь колірну схему і дотримуйтесь вказівок умовних позначень піктограм і написів, не забудьте про необхідність установки драйвера пристрою.
5
В меню «Панелі управління» знайдіть пункт настройки звуків і аудіопристроїв, змініть їх за вашим бажанням і перевірте їх правильність, наприклад, зробивши пробний в спеціальну службу додатка «Скайп» і так далі. Якщо пристрій не працює, перевірте гучність звукової карти в області повідомлень, настройки рівня гучності програми і спеціальний перемикач на проводах навушників Genius, який буває в деяких моделях.
Корисна порада
Звертайте увагу на піктограми при підключенні.