Як підключитися до камери відеоспостереження. підключення до камер спостереження.

Камери відеоспостереження , безперечно, є самим надійним засобом завжди бути в курсі подій, що відбуваються вдома, на роботі або на дачній ділянці під час вашої відсутності. Для передачі сигналу від камери до відеореєстратора використовується коаксіальний кабель - це самий звичайний телевізійний кабель, яких підключаються антени і супутникові тарілки.
Інструкція
1
Прикріпіть коаксіальний кабель до стіни за допомогою кріплення «ялинки». Це найпростіший і недорогий спосіб, і кріплення можна знайти в будь-якому будівельному магазині.
2
Прикріпіть провід живлення відеокамери до коаксіального кабелю за допомогою нейлонових стяжок (вони досить міцні і стійкі до атмосферних умов).
3
Використовуйте байонетний роз'єм (NBC) для підключення сигналу до камері відеоспостереження . Для під'єднання NBC-роз'єму до коаксіального кабелю, потрібен спеціальний перехідник - F-роз'єм. Щоб його зробити, зачистите кабель від ізоляції ПВХ, відкусите центральну жилу, щоб вона вийшла за межі роз'єму приблизно на 3-4 мм, вкрутіть байонетний коннектор в F-роз'єм і перемотайте його підставу ізоляційною стрічкою для більш надійної установки.
4
Підключіть кабель до камері відеоспостереження для відеореєстратора з одного стогони або ж для плати відеозахоплення - з іншого. Для цього вам буде потрібно приєднати коннектор до кабелю живлення. У всіх типів камер відеоспостереження є один стандартний роз'єм живлення, що позбавляє від зайвих пошуків необхідного коннектора. Раніше всі коннектори були виключно під пайку, тобто, спочатку доводилося вчитися поводитися з паяльником, щоб підключити провід до роз'єму. Тепер же треба всього лише відкрутити гвинтики клем за допомогою маленької викрутки, вставити зачищений від ізоляції провід живлення «+» або «-» (синій або червоний) і закриття клеми назад.
5
Сховайте вузол живлення в монтажній розподільній коробці, яка встановлюється, як правило, біля камери. Це дозволить вберегти дроти від несприятливих атмосферних умов, попадання пилу, а також просто зберегти загальний естетичний вигляд. У випадку з купольними камерами відеоспостереження вузол живлення ховається, як правило, в стелі над камерою.