Як збільшити пам'ять ipod.

Самостійне збільшення пам'яті пристроїв iPod і iPhone можливо теоретично, також, це цілком можна і здійснити на практиці, однак, у більшості можливих результатів ви можете просто зіпсувати ваш пристрій навіть при наявності у вас спеціальних навичок.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Прочитайте уважно огляд своєї моделі і переконайтеся в тому, що в неї можлива установка додаткового модуля пам'яті. Не намагайтеся зробити це самостійно навіть при наявності у вас відповідних навичок, ви можете пошкодити пристрій. Дана функція в основному присутня в нових моделях плеєрів і недоступна для старих.
2
Якщо ваш пристрій старої моделі і не підтримує розширення пам'яті звичайним чином шляхом додавання нового диска, прочитайте інформацію про збільшення модуля фізичної пам'яті касаемо саме вашої моделі портативного пристрою іншими способами. Найчастіше вони грунтуються на заміні пристрою пам'яті на більш об'ємне.
3
Дотримуючись знайденої вами інструкції, збільште пам'ять вашого плеєра. Оскільки в багатьох пристроях чіп пам'яті припаяний до іншого наповненню, рекомендується все-таки звернутися до фахівців сервісних центрів, або не псувати пристрій і просто надалі замінити його на нове. Прочитати інформації з даної теми ви можете тут: http://www.iguides.ru. Яких би відгуків ви ні ж чули, пам'ятайте, що в більшості випадків збільшення пам'яті на старих моделях псує пристрій без можливості відновлення.
4
Якщо збільшення фізичної пам'яті портативних пристроїв Apple в більшості випадків закінчується невдало, то оперативну пам'ять легко збільшити, не ризикуючи поламати його. Для цього вам знадобиться завантажити і встановити Repo icons в ваш пристрій. Виконайте необхідні настройки і після цього перейдіть до інсталяції іншого додаткового додатка, яке збільшить обсяг вашої оперативної пам'яті до 70-80 одиниць.
5
Скачайте додаток iMemoryEnhanhancer і встановіть в ваше портативний пристрій. Виконавши необхідні настройки, перегляньте виділення системних ресурсів і на швидкодію.
Корисна порада
Не користуйтесь порадами користувачів інтернету, які самостійно збільшили пам'ять портативного плеєра Apple.