Як дізнатися свій номер мобільного телефону. Як дізнатися свій номер телефону з телефоном.

Часом трапляються такі ситуації, коли необхідно де-небудь вказати номер свого мобільного телефону. Але, як правило, не всі можуть запам'ятати цей десятизначний код. Саме тому стільникові оператори намагаються придумати найбільш зручні способи отримання цієї інформації.
Інструкція
1
Перший спосіб отримання інформації про номер е вашого телефону - найбільш простий. Якщо ви маєте друга сім-карту і знаєте її номер , або ж поруч знаходиться знайомий з мобільним телефоном - зробите дзвінок. Система автоматично визначить номер вашої сім-карти.
2
Але що робити, якщо на балансі вашого особового рахунку немає грошей? Для цього існує послуга «Маячок». Тобто, ви повинні надіслати другу сервісне повідомлення за допомогою USSD-команди. Якщо ви абонент стільникової компанії «Мегафон», наберіть наступну комбінацію цифр: * 144 * номер абонента, якому адресується «маячок» # і клавіша виклику. Якщо ви маєте сім-карту «МТС», наберіть: * 110 * номер телефону адресата # і клавіша виклику, а якщо «Білайн» - * 144 * номер телефону # і клавіша виклику.
3
Також ви можете дізнатися номер свого мобільного телефону, не вдаючись до використання маячка. Якщо ви є абонентом стільникового оператора «Білайн», наберіть зі свого телефону: * 110 * 10 # та клавішу виклику. Після цього прийде повідомлення, де буде вказано номер вашої сім-карти. Для абонентів «МТС» - * 111 * 0887 # і клавіша виклику, «Мегафон» - * 127 # і клавіша виклику, «Теле2» - * 201 # і клавіша виклику. Дана інформація надається безкоштовно.
4
Також дізнатися номер свого стільникового телефону ви можете, подивившись документи, а точніше - договір, який був виданий вам при покупці сім-карти.
5
Деякі стільникові телефони мають опцію, яка автоматично видає вам потрібну інформацію. Для цього зайдіть в меню телефону, знайдіть вкладку «Налаштування» або «Параметри», далі клікніть на пункт «Свій номер », після натискання на дисплеї з'явиться номер вашого телефону.
6
Також ви можете отримати потрібну вам інформацію, зателефонувавши на лінію обслуговування абонентів вашого стільникового оператора: «Мегафон» - 0500, «МТС» - 0890, «Теле2» - 611, «Білайн» - 0611.
Якщо ви є абонентом мережі МТС і вам ніяк не вдається запам'ятати свій номер, ви можете скористатися послугою «Дізнайся свій номер », яку оператор надає своїм клієнтам абсолютно безкоштовно.
Інструкція
1
Скористатися послугою ви можете, відправивши зі свого мобільного телефону SMS з текстом 0887 на безкоштовний номер 111. У відповідь вам прийде повідомлення, в якому буде вказаний ваш номер телефону.
2
Крім того, послуга «Дізнайся свій номер» доступна за допомогою голосового виклику. Ви можете зателефонувати за безкоштовним номер у 0887, і автоінформатор повідомить вам забутий номер. Дзвінок на номер 0887 можливий тільки у разі вашого перебування в домашній мережі.
Корисна порада
Якщо ви з якихось причин ви не можете написати SMS і перебуваєте в роумінгу, простим способом дізнатися свій номер буде дзвінок вашому знайомому. Його мобільний телефон визначить ваш номер в момент виклику.