Як видаляти волосся на обличчі у жінок. Як видалити жінці волосся на обличчі.

Особа - одне із самих чутливих ділянок на тілі людини. Тим не менше, проблема небажаного волосся досі залишається актуальною для багатьох людей, штовхаючи їх на нові подвиги. Сучасна косметологія пропонує досить широкий спектр послуг на шляху до досконалості.
Інструкція
1
ФотоепіляціяПрінціп дії даного методу полягає у впливі короткого світлового пучка на волосяний фолікул, тим самим припиняючи ріст волосся. Зупинивши свій вибір на даній процедурі, ви заощадите час, проте грошей витратите чимало. До того ж найбільшого ефекту ви досягнете, якщо ваш колір волосся набагато темніше кольору шкіри.
2
ЕлектроепіляціяПрінціп даного методу полягає в індивідуальному видаленні кожної волосяної цибулини під впливом спеціальної голочки, слабо зарядженої струмом. Таким чином фахівець руйнує фолікул. При виборі даного методу вам необхідно буде пройти досить тривалий сеанс. І врахуйте: це дорога і досить болюча процедура.
3
Цукрова або воскова депіляціяДанную процедуру ви можете провести самостійно. У багатьох магазинах (аптеках) представлений великий вибір різних спеціальних паперових смужок, покритих воском або цукром. Принцип дії простий. Згідно з інструкцією підготуйте все для виконання даної процедури. Паперові смужки нанесіть на проблемні ділянки і через певний час зніміть їх різким рухом. Даний метод, звичайно, хороший своєю дешевизною, але от час дії складає всього пару тижнів. Також запам'ятайте: ця процедура підходить для тих жінок , волоски у яких довший п'яти міліметрів.
4
ПінцетДанная процедура проста і абсолютно не вимагає матеріальних витрат. Перед початком трохи распарьте особа, це зменшить хворобливі відчуття. Сядьте перед дзеркалом і акуратно за допомогою пінцета вискубайте черзі небажані волоски. На завершення процедури змастіть обличчя живильним кремом, це зменшить запальний процес. Пам'ятайте: цей метод підходить при невеликому або частковому появі небажаного волосся на обличчі.