Як записати музику у формат mp3.

На сьогоднішній день MP3 є найпоширенішим і популярним форматом музики. Він використовується скрізь: в мобільних телефонах, комп'ютерах, плеєрах. Для стандартизації та конвертації всієї музики в формат MP3 записуються музичні диски, адже MP3 дозволяє записати набагато більше музики, ніж класичний CDA.
Інструкція
1
Запис MP3 може вироблятися як з носія - музичного диска, так і на носій - чистий CD/DVD-диск. Спочатку розглянемо перший варіант: У вас є музичний диск з кількома треками, зазвичай, це один альбом. Вставте диск в CD-ROM і запустіть Windows Media Player. WMP є стандартним програвачем, яке поставляється з Windows. Майже відразу ж, після аналізу диска, WMP запропонує вам записати музику на жорсткий діск.Справа з'явиться треклист диска, і вкладки, серед яких буде вкладка «Запис». Натисніть на неї і трохи нижче, в самому правому боці екрану, ви побачите невеликий ярлик у вигляді віконця з галочкою. Виберіть його лівою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть «Додаткові параметри записи» .В вікні «Параметри» перейдіть на вкладку «Копіювання музики з компакт-диска». У підрозділі «Налаштування копіювання з компакт-диска» виберіть формат MP3 в випадаючому меню. Трохи нижче, бегунком встановіть бажану якість звуку. Краще звучання забезпечується при якості звуку в 320 Кбіт/с. Натисніть «Застосувати», потім "OK" і перейдіть назад в праву частину програвача, де відображається треклист музичного диска, щоб почати запис на вінчестер.
2
Другий варіант - запис музики з вінчестера на CD/DVD, зберігши формат MP3. MP3 може кодувати звук в свій цифровий формат VBR із змінною якістю звучання, який, на жаль, при записі через стандартне ПО Windows, може кодуватися з втратою звуку. Інакше кажучи, деякі треки просто не будуть програватися на плеєрі, телефоні або інших устройствах.Для того, щоб уникнути цього, використовуйте програму для запису дисків - Nero або Ashampoo. У кожній з цих програм є розділ «Записати MP3 диск». Виберіть цей розділ, і у вікні вкажіть папки з музикою або файли MP3, які ви хочете записати на диск. При виборі швидкості запису вказуйте саму мінімальну швидкість, наприклад, 2X або 4X. Це дозволить не пошкодити звукові файли.