Як збільшити малюнок. Як збільшити картинку в acdsee.

Збільшення малюнка увазі редагування обраного вами зображення. В деяких випадках це може називатися ретушью. Збільшення картинок використовується для друку фотографій, постерів, плакатів, а також банерів. Як правило, друк фотографії на банері вимагає високої якості вихідного матеріалу. Якщо ваша фотографія не відповідає таким запитам, то зображення на банері буде низької якості, тобто на фото будуть помітні пікселі. Тому при виборі фото необхідно слідувати наступним інструкціям.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення ACDSee Photo Manager.
Інструкція
1
Перш за все, виберіть підходяще фото або картинку для подальшого збільшення. Вона повинна бути не надто малого дозволу, тобто дозвіл має складати вище 640х480 пікселів. Також варто визначитися в питанні вибору програмного забезпечення для виконання операції збільшення картинки. Таких продуктів на ринку програмного забезпечення існує достатньо. Найбільш зручною програмою, в усіх відношеннях, по редагуванню зображень в один клік є продукт від компанії ACDSee. Ця програма з виходом нової версії знаходить більше цікавих і корисних функцій. Звичайно, до Photoshop'a їй ще далеко, але основні прийоми обробки або редагування зображень вона виконує.
2
Після того, як ви встановите цю програму, відкрийте в ній ваш файл зображення. Натисніть правою кнопкою миші на картинці - з контекстного меню виберіть пункт «Змінити» - далі виберіть «Змінити розмір» (або натисніть клавіші Ctrl + R).
3
У вікні необхідно вибрати спосіб вимірювання співвідношення сторін: - в точках (пікселі); - у відсотках; - в міліметровому еквіваленті (мм, см, дм) .Більшість компаній, що займаються друком тиражу, використовують макети із зазначеним співвідношенням сторін в пікселях. Тому, перший варіант буде найбільш вигідним. Поруч з виділеним пунктом буде 2 величини: ширина і висота. В одне з цих полів внесіть необхідне вам значення - програма автоматично підбудує друге значення в автоматичному режимі. Але є можливість відключити цей режим внизу лівої панелі - пункт «Зберігати пропорції». Після зміни співвідношення сторін вашого зображення натисніть на кнопку «Готово».
4
Закрийте вікно або зробіть прокрутку колесом мишки - перед вами з'явиться діалогове вікно, в якому необхідно вибрати одну з дій: - зберегти; - зберегти як, - Не зберігати; - отмена.Еслі ви бажаєте зберегти зміни не мене назва файлу , то натисніть «Зберегти». Для збереження під іншою назвою, натисніть «Зберегти як». Натискання на кнопку «Не зберігати» не змінить поточного файлу.