Як збільшити маленький простір.

Зробити приміщення не тільки функціональним і комфортабельним, але і візуально просторішим цілком можливо будь-якому господареві. Дуже часто власників маленьких квартир відвідує така проблема, як облаштування невеликого житла, вирішити дане питання можна за допомогою деяких хитрощів при оформленні приміщення.
Вам знадобиться
  • - матеріали для оформлення стін, підлог і стелі;
  • - функціональна меблі;
  • - дзеркала;
  • - штори;
  • - освітлювальні прилади.
Інструкція
1
Щоб візуально збільшити маленьке простір , постарайтеся зробити його функціональним. Кімнату можна розділити на обідню зону і спальню. Замість звичайного ліжка поставте складаний диван чи ліжко-шафа. Завдяки такій меблів, вільної площі стане більше, а спальне місце завжди можна буде розкласти. Якщо ж маленька кімната - кухня, то в якості меблів використовуйте кухонний гарнітур зі стійкою. Дана стійка не займе багато місця і чудово підійде в ролі обіднього столу.
2
Прекрасним способом економії місця стане застосування в оформленні інтер'єру стелажів, шаф-купе і стійок. Речі можна зберігати на полицях і в ящиках під ліжком, якщо вони є.
3
Використовуйте перевага кольору і світла: щоб простір здавалося більше, висвітліть його максимально. Крім центрального освітлення, поставте лампу, торшер або повісьте світильники на стіну. Що стосується колірного рішення при оформленні маленького приміщення, віддавайте перевагу світлим, пастельним тонам.
4
Для того щоб візуально збільшити простір , в інтер'єр кімнати обов'язково впишіть дзеркала. Краще всього, якщо це буде велике дзеркало або кілька дзеркал середніх розмірів. Такий декор завжди дає необхідний результат і створює ефект великого приміщення.
5
При оформленні маленького приміщення застосовуйте якомога менше різних дрібниць і аксесуарів. Не варто змушувати всі полки шаф дрібничками, інакше кімната виглядатиме захаращеній.
6
Впустіть денне світло в невелику кімнату, декоруючи вікна повітряними і легкими фіранками. Штори ж повісьте так, щоб вони закривали лише віконну раму і невелику частину стіни.
7
Оформлення підлог в приміщення також дуже впливає на збільшення простору. Хороший ефект збільшення створить підлогове покриття, укладене по діагоналі. Це може бути як дошка, так і плитка. Можна використовувати і лінолеум з діагональним малюнком.