Як зняти кератинові капсули.

Після нарощування волосся виглядають особливо ефектно. Однак іноді можуть виникнути ситуації, коли терміново необхідно зняти пасма, нарощені за італійською технологією, тобто за допомогою кератинових капсул, але немає можливості потрапити до того ж майстру. Існує кілька способів позбавлення від непотрібної або що заважає вже краси в домашніх умовах.
Інструкція
1
Придбайте в аптеці або в магазині для перукарів, який є в будь-якому великому торговому центрі, засіб для зняття кератинових капсул і спеціальні щипчики, призначені для цієї ж мети. Перед тим як купити засіб, уважно ознайомтеся з інструкцією з його застосування і з тим, для якого типу волосся воно призначене. Не економте на своє здоров'я та красу, купуючи дешеві препарати.
2
Нанесіть засіб на волосся і втирайте його в голову протягом 10-15 секунд. Візьміть живильну маску і також нанесіть її на волосся. Зачекайте протягом 20 хвилин. За цей час наберіть у ванну гарячої води, а потім заберіться в неї і полежіть деякий час до тих пір, поки кератинові капсули не почнуть розм'якати. Візьміть спеціальні щипчики і акуратно зніміть кожне пасмо, острожно витягаючи своє волосся з капсули .
3
За допомогою спеціальних щипців і прасування для волосся можна зняти кератинові капсули і без кошти і гарячої ванни. Нанесіть на волосся реп'яхову або оливкове масло. Візьміть маску для сухого волосся (може стати в нагоді і сметана з високим вмістом жиру, так як на кератин ефективно діють будь-які жирні і маслянисті речовини) і нанесіть її на волосся. Потім візьміть добре розігрітий заздалегідь праску і акуратно прикладіть до кожній капсулі так, щоб вона не розплавилася і не розмазалася по волоссю, а тільки трохи підтанула. Щипчиками зніміть пасма. Капсули, які грунтовно засохли і буквально намертво вчепилися у волосся, можна щипчиками ж і роздрібнити.
4
Термін, через який необхідно знімати волосся, нарощені за італійською технологією, - 3-5 місяців. Але навіть якщо пройшло вже півроку, а волосся все ще виглядають «на всі сто», краще їх зняти (самостійно або в салоні), так як це може призвести до незворотних наслідків для «рідний» шевелюри.