Як вставити номери сторінок. Як поставити номер в тексті.

Нумерація сторінок потрібна для правильної організації документа. Особливо нумерація важлива, коли потрібно роздрукувати об'ємний документ зі змістом. Нумерація дозволить легко знаходити потрібні сторінки і орієнтуватися в темах, що не які розбитий текст. В текстовому редакторі Microsoft Word виставити нумерацію сторінок можна кількома способами.
Інструкція
1
Для Microsoft Office Word 2003 і 2007 років видання підійде спосіб включення нумерації через колонтитули. У верхньому рядку Word виберіть «Вид» і в випадаючому меню клацніть «Колонтитули». На робочому полі програми з'явиться панель колонтитулів, а вгорі кожної сторінки з'явиться область для введення текста.На панелі «Колонтитули» ви можете перейти до нижньої частини сторінок, клацнувши кнопку «Верхній/Нижній колонтитул», якщо потрібно розставити номери сторінок внизу. На цій же панелі ви знайдете кнопку «Номер сторінки». Клацнувши по ній, на сторінці з'явиться її порядковий номер.
2
Ще один спосіб, який дозволяє вставити номери сторінок в документ у виданнях MS Word 2003 і 2007 - це включення нумерації через вставку. У верхньому меню виберіть «Вставка» - «Номери сторінок». На екрані з'явиться діалогове вікно. В ньому ви зможете вибрати положення номера сторінки на аркуші (вгорі/внизу) і задати вирівнювання номера сторінки. Якщо ви не хочете, щоб на головній сторінці був її номер, приберіть відповідну галочку в діалоговому вікні.
3
В пакеті Microsoft Office Word 2010 нумерація сторінок в документі проставляється таким чином. У верхній панелі виберіть «Вставка» і в підрозділі «Колонтитули» знайдіть іконку «Номер сторінки». Натисніть на неї і виберіть положення нумерації (вгорі/внизу/на полях/поточне положення), після чого програма запропонує вам цілий список прикладів оформлення нумерації. Виберіть той, який вам сподобається, і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Нумерація буде проставлена на всіх сторінках документа в колонтитулі.
Зверніть увагу
Microsoft Office Word є платним офісним пакетом. Якщо ви не маєте можливості скористатися ним, встановіть безкоштовний аналог Open Office.