Як прибрати залипання. Як усунути залипання клавіш на телефону.

Залипання клавіш на клавіатурі виникає в операційній системі Windows при затримці натискання на одну клавішу більш ніж на п'ять секунд. Створивши ситуацію залипання одного разу, наприклад, у комп'ютерній грі, комп'ютер буде постійно видавати неприємний застережливий звук при подальших закипання клавіатури.
Інструкція
1
Для відключення залипання клавіш відкрийте панель керування Windows. Виконайте «Пуск» - «Панель управління» або зайдіть в «Мій комп'ютер» і виберіть «Відкрити панель управління». У панелі, управління переключіться на великі чи дрібні значки (параметр «Перегляд»). Назви значків будуть впорядковані за алфавіту.Найдіте ярлик «Центр спеціальних можливостей» і запустіть його, один раз клацнувши лівою кнопкою миші.
2
В перехідному вікні ви побачите два заголовка: «Спрощення роботи з комп'ютером» і «Вивести всі параметри». Зверніть увагу на другий заголовок і знайдіть під ним посилання «Полегшення роботи з клавіатурою», після чого клацніть на неї.
3
У наступному розпочатому перехідному вікні знайдіть підзаголовок «Спростити набір тексту» і приберіть галочки навпроти «Включити залипання клавіш», «Включити озвучування перемикань» і «Включити озвучування перемикань шляхом натискання й утримання клавіші NUM LOCK протягом 5 секунд».
4
Далі натисніть на підсвічується посилання "Налаштування залипання клавіш» і приберіть все галочки. Після цього підтвердіть збереження змін, натиснувши «Застосувати» і "OK". Ви переміститеся в попереднє перехідне вікно, в якому також буде потрібно підтвердження збереження змін в настройках клавіатури - натисніть "OK", після чого ви можете закрити панель управління. Залипання клавіш відключено.