Як стати найкращою подружкою для дочки.

Будь-яка мама прагне під час виховання дочки прищепити їй потрібні навички особистої гігієни, ведення домашнього господарства і культури поведінки. Але чи можна стати для своєї доньки найкращою подругою, якій підростаючий дитина може довірити навіть найбільші таємниці?
Інструкція
1
Якщо ви хочете стати найкращою подружкою для дочки , будьте для неї найближчою людиною в сенсі духовної близькості. Поводьтеся з донькою на рівних, не прагнете ущемити її інтереси заради себе, але і не забувайте про себе, свої плани та цілі заради благополуччя і щастя вашої дитини. Намагайтеся буквально у всьому знаходити в спілкуванні компроміс, який стане прийнятним рішенням і для підростаючої дочки , і для її мами. Розглядайте свою дитину як особистість, яка має право на вираження своєї думки і власних поглядів.
2
У спілкуванні з дочкою Не показувати себе як навченого життєвим досвідом людини, обов'язково визнавайте власні помилки, не бійтеся вибачитися перед підросли дитиною в разі неправоти. Щоб стати подругою дочки , правильно ставитеся до неї ще з дитинства, не використовуйте брехня, коли дівчинку потрібно умовити щось зробити. Виконуйте власні обіцянки, навіть якщо ви даєте їх не підлітку, а дитсадівському дитині, цим ви тільки викличте у своїй дочки повагу до себе, нітрохи не впустивши в її очах свій авторитет.
3
Намагаючись стати подругою для доньки, чи не критикуйте ні її захоплень, ні найближчих друзів, навіть якщо вони припадають вам зовсім не до душі. За твердженнями психологів, якщо підліток не поділяє ваших цінностей це є лише наслідком упущення з боку батьків. Навіть у складній ситуації уникайте категоричних заборон, намагайтеся розповідати дочки про здійснюваних нею помилках ненав'язливо. Як правило, всілякими заборонами домогтися від доньки повної покори, а тим більше довіри до вас, просто неможливо, вона лише віддалиться і перестане розповідати про свої проблеми.
4
Краще зберігайте з донькою довірчі відносини, щоб вона сама розповідала про всі тривожать її речах, ділилася проблемами і прислухалася до ваших слів. Будьте в курсі найважливіших подій життя підростаючої дівчинки, щоб ви завжди мали можливість в найскладніший момент підтримати її. Бажаючи зблизитися з дочкою, проводите з нею удвох якомога більше часу, щоденно разом гуляйте в парку, а вечорами влаштовуйте чаювання з душевною бесідою. Не вбивайте довіру дочки до вас, щоб нічого не зіпсувати, нехай все розказане нею залишиться між вами.