Як зняти блокування екрану. блокування екрану комп'ютера.

Поява повідомлення «Комп'ютер заблокований. Зняти блокування може тільки адміністратор »може викликатися декількома причинами, однією з яких є використання пошкодженої або неіснуючої програми заставки екрана.
Вам знадобиться
  • - Windows XP
Інструкція
1
Виконайте одночасне натискання функціональних клавіш Ctrl + Alt + Del для зняття блокування екрана комп'ютера при появі повідомлення про те, що комп'ютер заблокований доменімя_пользователя і вкажіть дані логіна і пароля облікового запису останнього за часом користувача комп'ютера .
2
Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK і дочекайтеся зникнення вікна «Зняття блокування комп'ютера».
3
Виконайте повторне натискання функціональних клавіш Ctrl + Alt + Del і здійсните вхід в систему.
4
Скористайтеся утилітою вимикання комп'ютера з набору Microsoft Windows Recource Kit для виклику діалогового вікна «Завершення роботи системи» при неможливості визначення користувача, який заблокував комп'ютер.
5
Не виконуйте жодних дій до появи нового діалогового вікна «Операційна система Windows».
6
Виконайте одночасне натискання функціональних клавіш Ctrl + Alt + Del до моменту ініціації заставки екрана і здійсните процедуру входу в систему.
7
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Microsoft Windows XP і перейдіть в пункт «Виконати» для здійснення процедури зміни пошкодженої заставки екрана, що викликає блокування екрана комп'ютера.
8
Введіть значення regedit у полі "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди запуску інструменту «Редактор реєстру».
9
Розкрийте гілку реєстру HKEY_USERS.DefaultControl PanelDesktop і вкажіть параметр Scrnsave.exe.
10
Розкрийте меню «Правка» верхній панелі інструментів вікна редактора і вкажіть команду «Змінити».
11
Введіть значення logon.scr в текстове поле і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK.
12
Вкажіть параметр ScreenSaverlsSecure і поверніться в меню «Правка» верхній панелі інструментів вікна редактора. Вкажіть пункт «Рядок».
13
Вкажіть пункт «Рядок» і введіть значення 0 в текстове поле.
14
Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK і завершите роботу інструменту «Редактор реєстру» для застосування обраних змін.