Як доглядати за жіночою шкірою.

На тему того, як доглядати за шкірою , написано і сказано чимало. Існує безліч домашніх рецептів і професійних засобів, покликаних зберегти красу. Виробники, що представляють на ринку косметичну продукцію, обіцяють простоту в застосуванні і сліпучий результат. Так що ж все-таки є обов'язковим для збереження краси жіночої шкіри, а без чого можна обійтися?
Інструкція
1
В першу чергу підберіть ті засоби по догляду за шкірою , які підходять саме вам. Організм кожної людини індивідуальний, тому навіть елітна косметика, що пройшла не одне тестування в клінічних умовах, може викликати у вас алергічні реакції. Не вірте рекламі косметичних засобів. Вірте тільки собі, своїм відчуттям і результатами.
2
Не нехтуйте щоденним умиванням. Існує безліч комфортних засобів для зняття макіяжу і очищення шкіри, але воду вони не замінять. Якщо водопровідна вода здається вам занадто жорсткою, вмивайтеся мінеральною водою або користуйтеся замість мила молочком (вершками, кремоподібним лосьйоном) для вмивання. Не забувайте наносити після цього свій щоденний крем.
3
Раз на тиждень або по мірі необхідності проводите процедури, додатково очищають шкіру. Користуйтеся ексфоліанта. Підбирайте їх з урахуванням особливостей шкіри (комусь підійдуть скраби з натуральними поліруючими частинками, комусь - тільки з м'якими штучними гранулами).
4
«підзаряджатися» шкіру і живіть її. Наносите маски відповідно до показань до застосування, зазначених на упаковці. Проводите курси з використанням різних сироваток, які допомагають впоратися з проблемами шкіри (сухістю, тьмяним кольором і так далі). Використовуючи подібні косметичні засоби, стежте за тим, щоб шкіра одержувала всі необхідні їй елементи, але при цьому не перенасичувати ними.
5
Пийте вітаміни, благотворно впливають на стан шкіри. З наближенням холодів введіть в раціон «допінг» для еластичності - приймайте по чайній ложці в день будь-яке натуральне масло (наприклад, гарбузова або оливкова). Не нехтуйте загальним очищенням організму - токсини та інші шкідливі речовини теж впливають на стан шкіри.
6
Знаходьте час для відвідин косметологічних кабінетів або салонів. Чистка шкіри в домашніх умовах може закінчитися сумно. Досвідчений косметолог не тільки усуне дефекти, але і порекомендує процедури і засоби для підтримки краси саме вашої шкіри. Разом з професіоналом своєї справи визначте, наскільки часто вам необхідно проводити подібні процедури.
7
Користуйтеся якісної декоративною косметикою з різними захисними фільтрами. Тональний крем або пудра не повинні закупорювати пори, а тіні і туш - дратувати шкіру або слизову оболонку очей. Чи не жертвуйте здоров'ям шкіри заради «візуальних ефектів».