Як внести дитини в закордонний паспорт. Як внести зміни в закордонний паспорт.

Відпустка в іншій країні, канікули за кордоном або навіть поїздка до родичів в країни колишнього Союзу можуть обернутися для сім'ї неприємностями, якщо дитини не впишуться в закордонний паспорт. Що для цього потрібно зробити? Перш за все - набратися терпіння.
Вам знадобиться
  • - копія свідоцтва про шлюб або про розірвання шлюбу або про встановлення батьківства або про усиновлення, якщо прізвища дитини і батька не збігаються;
  • - оригінал закордонного паспорта батька;
  • - оригінал паспорта з батьків;
  • - оригінал свідоцтва про народження дитини;
  • - копія свідоцтва про народження дитини;
  • - штамп про громадянство дитини на свідоцтві про народження;
  • - завірена копія трудової книжки з батьків;
  • - 3 чорно-білі матові фотографії дитини в овалі розміром 3,5 см х 4,5 см;
  • - 2 матові фотографії батька в овалі розміром 3,5 см х 4,5 см;
  • - від 200 рублів до декількох тисяч рублів (в залежності від необхідних термінів оформлення документів).
Інструкція
1
Внесення дитини в закордонний паспорт починається з відвідин КК, ТСЖ або ЖЕК, які прописували його за місцем проживання. Тут вам необхідно отримати виписку з будинкової книги.
2
Далі в паспортному столі відділення поліції району, в якому прописана дитина, необхідно отримати і заповнити бланк заяви про встановлення громадянства. Зараз, втім, деякі паспортні столи для цих цілей дозволяють писати заяву від руки у вільній формі.
3
Щоб отримати підтвердження про громадянство дитини , вам доведеться оплатити відповідну квитанцію. Не забудьте разом з квитанцією пред'явити в паспортному столі заяву, паспорта обох батьків, їх копії, свідоцтво про народження дитини , його копію, і виписку з будинкової книги.
4
Також доведеться заповнити спеціальну анкету. Слід пам'ятати, що для виїзду дитини до 14 років за кордон достатньо, щоб він був вписаний в закордонний паспорт хоча б одного з супроводжуючих його батьків. Втім, він може бути вписана в закордонний паспорт а і мами, і тата.
5
У підсумку підрозділ Федеральної міграційної служби Росії за місцем постійної прописки внесе відомості про дитину в ваш закордонний паспорт.
Зверніть увагу
В біометричний закордонний паспорт дітей вписати можна - простіше оформити окремий паспорт на дитину незалежно від її віку.
Корисна порада
Вписати дитину в закордонний паспорт можуть тільки батьки дитини - батько або мати. В закордонного паспорта вписуються діти до 14 років. З 14 років на дитину оформляється окремий закордонний паспорт.