Як захистити комп'ютер від вірусу.

Багато хто думає, що для захисту комп'ютера цілком достатньо одного встановленого антивіруса, а коли вірус все ж вражає комп'ютер, вони починають лаяти антивірусну програму або міняти її на іншу. Для того, щоб забезпечити повноцінну безпеку свого ПК необхідно виконати комплекс заходів і запам'ятати кілька правил роботи з інтернетом.
Інструкція
1
Основним засобом захисту комп'ютера є антивірусна програма, тому для забезпечення безпеки першою справою встановіть ее.Новие віруси з'являються щодня, тому антивірус необхідно регулярно обновлять.Лучше використовувати платну версію антивіруса, так як вона має більше можливостей.
2
Оновлення операційну систему і браузер до останньої версії, адже саме через їх «діри» більшість вірусів потрапляють в комп'ютер. Робіть це регулярно або встановіть автоматичне оновлення.
3
Увімкніть брандмауер Windows або встановить будь-який інший, він сповістить про підозрілу активність програм, які можуть бути вірусами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RicHuKCyRvo
Корисна порада
Не відкривайте вкладення в електронній пошті від невідомих адресатів, так як часто в них міститися вірусні программи.Не заходите на потенційно небезпечні сайти (еротичного змісту, з піратськими контентом) Використовуються складні паролі для входу в сістему.Не встановлюйте поспіль всі програми.