Як почати вивчення іноземної мови самостійно.

Спочатку вивчення нового мови може здатися дуже важкою і нездійсненною завданням. Відразу після відкриття першого-ліпшого підручника ви бачите безліч незрозумілих правил, які часто і відбивають всю впевненість і бажання. Проте всі ці складності з часом здадуться не такими серйозними, і ви досить швидко освоїте всі основні поняття.
Інструкція
1
Задайте собі питання - чому ви вчите даний мову? Він може вам придатися при пошуку більш вдалої роботи, або у вас з'явилася можливість переїхати в іншу країну, про яку ви довгий час мріяли? А може бути це рідна мова ваших знайомих або родичів? Або вам просто подобається вивчати щось нове? Відповідь на поставлене запитання стане для вас найсильнішої мотивацією, яка додасть сил і допоможе подолати перші і найважчі кроки.
2
На перших порах закрийте очі на конкретні складності мови. Набагато простіше вивчати фундаментальні основи, на базі яких буде легше звертати увагу на всі тонкощі.
3
Спробуйте знайти в мові те, що може вам допомогти. Перегорніть книгу обраною мовою і напевно ви побачите безліч знайомих слів. Кожна мова, навіть якщо він має ієрогліфічну систему письма, має певні підказки та елементи, які значно спрощують процес вивчення. Чим більше мов ви знаєте, тим простіше вам будуть даватися будь-які інші.
4
Найкращих результатів і найбільшою мотивації ви зможете домогтися при живому спілкуванні. Якщо ви не можете поїхати вчитися за кордон (що є кращим варіантом), то завантажуйте музику, фільми. Слухайте радіо та подкасти з усього світу і знайдіть ту тему, яка вам дійсно цікава. В інтернеті існує велика кількість форумів, де ви зможете поспілкуватися з іноземцями. Пишіть їм і заводите знайомства тоді, коли ви цього хочете. Практикуйте свої набуті навички.
5
Якнайбільше слухайте аудіоматеріали. Намагайтеся вхоплювати основні ідеї, вимови, слова і звуки. Добре в цьому допоможуть субтитри до кінофільмів або спеціальні адаптовані аудіокниги, орієнтовані на початківців вивчення .
Зверніть увагу
Не намагайтеся охопити все і відразу, не намагайтеся самостійно вивчити мову на час. Рухайтеся вперед, виправляючи помилки у вивченні. Чим більше ви вивчите, тим комфортніше вам буде в мовному середовищі. Отримуйте задоволення від вивчення, а не мучте себе, займаючись вивченням, коли цього найменше хочеться.