Як вирішити металеві головоломки. Головоломки з металу рішення.

пазли - це різновид логічних завдань, вирішення яких може перебувати в найрізноманітніших формах. Раніше подібні «іграшки» виготовлялися майстрами переважно з дерева. Тепер сучасний ринок готовий запропонувати безліч головоломок, виконаних з пластику, металу та інших матеріалів.
Інструкція
1
Металеві головоломки досить складні за своїм композиційному виконанню. Як правило, вони складаються з двох частин: основний і знімною. На перший погляд, рішення металевих головоломок здається ледь можливим. І все ж, кожна з них має свій спосіб вирішення. Така головоломка вважається розгаданою, якщо ви змогли роз'єднати її частини, а потім привести їх в початкове положення.
2
Приступаючи до розгадки, варто подбати про хороше освітлення приміщення. При вирішенні будь головоломки ніколи не треба поспішати і робити різких рухів. Сила вам теж не допоможе. Головне - це знайти відправну точку рішення. Зрозуміти, як можна збирати металеві головоломки можна на прикладі двох зразків: «Зірка» та «Кільце».
3
При вирішенні головоломки «Зірка» в першу чергу необхідно плавно звільнити металеву петлю від кільця, яке розташоване в центрі конструкції. Для цього правою рукою поверніть петлю проти годинникової стрілки, а лівою - акуратно притримуйте кільце.
4
Потім треба звільнити металеву петлю від двох інших кілець, розташованих нижче. Нанизайте два малих кільця на нижню частину петлі, після чого просуньте її трохи в бік внутрішнього малого прямокутника, а потім виведіть її звідти. Коли петля вийшла з центральної частини зірки, залишиться лише звільнити її від малих кілець. Головоломка вирішена.
5
Принцип збірки «Кільця» ґрунтується на збиранні декількох деталей воєдино. У розібраному вигляді дана головоломка представляє собою 4 кільця, зчеплених між собою. Якщо ви уважно розглянете головоломку, то зможете розрізнити два типи кілець. Збірку головоломки слід починати, грунтуючись саме на цьому факторі.
6
Спочатку з'єднаєте між собою однотипні кільця (з «галочками», з «вензелями»). Потім накладіть на них другу пару кілець (з зазорами або більш глибокими впадинками) так, щоб вони міцно поєдналися з першою групою. Таким чином, головоломка буде вирішена. Про правильність її складання буде свідчити рівномірність і чіткість малюнка зібраної композиції.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bIDcAKFdc9M