Як визначити свій тип голосу.

Для будь-якого вокаліста дуже важливо знати свій тип голоси, щоб надалі правильно над ним працювати. І якщо тип голоси визначений неправильно, то в результаті неправильного курсу становлення його можна втратити. Тому необхідно знати основні правила визначення тип а голоси.
Інструкція
1
Запишіться на заняття до викладача вокалу. Надалі він зможе допомогти визначити тип голоси на вашу співу.
2
Допоможіть фахівцеві підібрати пісню, яку ви зможете співати досить довго і без навантаження на зв'язки. Краще якщо ця пісня буде відображати верхня і нижня межа вашого голоси.
3
Заспівайте під акомпанемент обрану пісню з виразом. Тоді викладачеві легше буде визначити вашу теситуру. А це означає, що він зможе визначити комфортні співочі діапазони, в яких ви зможете співати, не втомлюючись і з задоволенням.
4
Велику роль для визначення тип а голоси відіграє те, як ви співаєте. Визначте фальцетом ви чи виконуєте пісню грудним голосом. Досвідчений викладач вокалу допоможе вам визначити тип вашого голоси під час виконання вокальної партії.
5
Кожному тип у голоси відповідає різна довжина голосових зв'язок. Знайдіть досвідченого фоніатра, який допоможе вам визначити довжину голосових зв'язок. Запам'ятайте - чим тонше голосові зв'язки, тим вище тип голоси.
Зверніть увагу
Якщо ви розмовляєте високою позицією і з застосуванням освітленого тембру, при перевірці може виявитися, що ви баритон або бас. При визначенні розміру зв'язок необхідно звернеться до фахівця, який визначає це не на око, а за допомогою спеціальної апаратури. Не ґрунтується тільки на визначенні типу на слух.
Корисна порада
По одному заняттю викладач може не визначити тип голосу, тому якщо фахівець наполягає на повторній зустрічі, погоджуйтеся. Кілька занять допоможуть вам точніше визначити тип вашого голосу. Пам'ятайте, що пісні пишуться для різних типів голосу і, яким би не було визначення, ви завжди знайдете свій репертуар.
У житті буває все: любов як велике романтичне почуття, любов як договір про співпрацю двох сторін з узгодженим винагородою, любов як задоволення без зобов'язань і клятв. Кожен вибирає для себе ті відносини, в яких він потребує на певному етапі життя. Але для того, щоб не перетворитися на вічну шукачку «того, що треба», перебираючи чоловіків одного за іншим, необхідно визначити, якими якостями повинен володіти майбутній партнер. Значить, з усього розмаїття потрібно визначити і виділити свій тип чоловіки.
Інструкція
1
Якщо ви хочете отримати скромного і сором'язливого хлопчика, якого постійно доведеться оберігати, няньчити і виховувати, зверніть увагу на тип «мамин синочок». Чоловік може ставитися до цього типу незалежно від біологічного віку. У вас сильний материнський інстинкт? Вам подобається направляти чоловіка на шлях істинний і приймати за нього відповідальні рішення? Тоді запасіться спокоєм і терпінням і вирощуйте свого «мамія», ліпіть з нього те, що потрібно саме вам.
2
Повна протилежність «матусиних синків» - чоловік типу «тиран». Він завжди буде знати, що потрібно йому і вам, адже він - чоловік, йому видніше. Вам же залишиться тільки слухняно виконувати команди і займатися своїми прямими обов'язками (які, до речі, чоловік теж визначить сам). Якщо вам обов'язково потрібно когось обожнювати і беззаперечно слухатися, зупиніть свій вибір на «тирані».
3
Статут від чоловіка-тирана вам може захотітися чогось теплого і душевного, розуміє і дає підтримку. Тоді доведеться пошукати чоловіка типу «свій хлопець». Він буде відкритим і милим, завжди буде поруч, його полюблять всі ваші подруги, от тільки по-справжньому дістатися до його душі буде важко. Якщо ви готові постаратися заради того, щоб завоювати чоловіка-друга-подружку в одній особі, готові зустріти за видимим оптимізмом вразливу душу, тоді «свій хлопець» стане для вас справжньою знахідкою.
4
Якщо ви хочете свята, подарунків, квітів, легких і красивих відносин, зверніть увагу на чоловіків типу «Дон Жуан». Такі представники сильної статі завжди знають, як і чим зачарувати жінку і дати їй відчути себе богинею. Тільки пам'ятайте, що будь-яке свято рано чи пізно закінчується. Та й під час «буйства почуттів» доведеться постаратися, адже таким чоловікам жінка цікава тільки до тих пір, поки вона ще не до кінця завойована.
5
Тип «ідеальний чоловік» виправдовує свою назву. Чи не його ви завжди шукайте? До його поведінки неможливо причепитися, він поводиться саме так, як потрібно вам, завжди готовий бути поруч або дати свободу, посумувати разом з вами або розвеселить. Сподобається всім, але буде тільки вашим. Залишається лише знайти його.