Як написати подяку співробітнику.

Кожен співробітник оцінює результати свій діяльності, виходячи з особистих переконань і критеріїв. Отримати уявлення про ставлення керівництва компанії до своєї роботи він може за допомогою певних знаків уваги. Письмова подяку - один з оптимальних способів продемонструвати підлеглому свою лояльність і сказати приємні слова, на які в буденній суєті завжди мало часу.
Вам знадобиться
  • - особиста справа співробітника;
  • - красивий бланк.
Інструкція
1
Визначте мета, з якою ви пишіть подяку . Якщо дане звернення пов'язано з яким-небудь святом, подяку супроводжуватиметься побажаннями і планами на майбутні роки. Якщо ви проводжаєте людини на пенсію, варто використовувати більш щирі і теплі фрази, оскільки цей текст співробітник буде напевно перечитувати неодноразово.
2
Знайдіть особиста справа співробітника, щоб мати чітке уявлення про людину, якій ви адресуєте документ. Ви не повинні помилитися в датах і точних фактах його кар'єри. Виберіть найбільш яскраві моменти з трудової біографії працівника, і відобразіть їх в обігу.
3
Постарайтеся викласти вашу подяку в 800-1000 знаків. Цього буде достатньо, щоб освітити основні пункти, на яких ґрунтується ваш текст. В декількох фразах перерахуйте головні досягнення підлеглого на його робочому місці. Якщо він відзначився в індивідуальних проектах, обов'язково згадайте і їх. Постарайтеся узагальнити і підкреслити, наскільки робота цієї людини вплинула на результати діяльності компанії в цілому.
4
Відмовтеся від побитих і формальних фраз, таких як «внесок в розвиток компанії» або «сумлінну працю». Подібні безликі формулювання навряд чи створять сприятливе враження. Намагайтеся звертатися від власного імені, або від імені всього колективу. Використовуйте доступні мовні звороти, намагайтеся переробити Ваше звернення. Згадайте про те, що співробітник став особисто для вас надійним і шанованою людиною.
5
Виберіть красивий бланк, на якому ви розмістите ваш текст. Не виключається і фірмовий бланк, виконаний на хорошому папері. Роздрукуйте подяку і поставте від руки особистий підпис.
Корисна порада
Супроводьте подяку хоча б символічним подарунком. Це може бути стильний сувенір з фірмовою символікою або грошова премія.