Як дізнатися рік випуску машинки "Зінгер". singer швейна машинка дізнатися рік випуску за номером.

Всесвітньо відома компанія Singer була заснована Ісааком Меррита Зінгером і його компаньйоном Уїльямом Кларком ще в 1851 році, але швейні машинки Зінгера, зібрані в ті далекі часи, працюють і донині. Може бути, ця легендарна надійність, а, може бути, легенда про використання майже двох кілограмів платини при складанні цих машинок і раніше розбурхують уми колекціонерів.
Вам знадобиться
  • - наявність швейної машинки Singer;
  • - доступ в інтернет;
  • - базові пізнання англійської мови або англо-російський словник.
Інструкція
1
Щоб дізнатися рік випуску справжньою швейної машинки Singer, необхідно переконатися, що перед вами апарат саме цієї фірми. Справа в тому, що на території Росії існує компанія Zinger, не пов'язана з виробництвом знаменитих швейних машинок. Крім того, існує маса підроблених машинок (наприклад, «Singer і Попов»), що представляють собою зовсім іншу цінність.
2
На корпусі справжнього «Зінгера» завжди є металева деталь з вибитим на ній серійним номером швейної машинки. Вам необхідно знайти цей номер. Зверніть увагу на те, що підроблені швейні машинки Singer часто не мають серійного номера. В подальших кроках вам будуть потрібні базові знання англійської мови або англо-російський словник.
3
Якщо серійний номер вашої Singer взагалі не починається з букви, то вам потрібно відвідати цю веб-сторінку: http://www.singerco.com/support/machine-serial-numbers/no-letter. Без літерного префікса випускалися найраніші партії цих швейних машинок.
4
Якщо серійний номер вашого «Зінгера» починається з латинської літери, то вам необхідно зайти на цю веб-сторінку: http://www.singerco.com/support/machine-serial-numbers/single-letter. Скориставшись наведеною тут таблицею, ви зможете визначити рік випуску апарату з точністю до одного року.
5
Нарешті, якщо серійний номер швейної машинки починається з двох латинських букв, то вам необхідно зайти на цю веб-сторінку: http://www.singerco.com/support/machine-serial-numbers/double-letter. Дві букви в серійному номері - ознака більш пізніх партій Singer (по 1961 рік включно).
Зверніть увагу
Існує легенда, що перші швейні машинки з певними серійними номерами були зроблені з деталей, що містять в собі паладій - дорогоцінний метал з групи платинових. На цій легенді засновано особливий вид шахрайства: власникові Singer пропонується провести аналіз машинки на вміст дорогоцінного металу. Така процедура обходиться в 200-800 доларів, а результат один - платини в машинці немає. Після цього «аналізатори» купують вже ніби як і не потрібну машинку-антикваріат за гроши.
Точна дата випуску автомобіля - дуже важливий критерій для повного розрахунку мита, що сплачується за автомобіль. Різні країни-виробники машин встановлюють свої правила по визначенню року випуску "залізного коня". Одні визначають це за номером кузова, інші по VINу. Якщо знати, які норми прийняті у того чи іншого автозаводу, то можна легко зрозуміти, скільки років вашому транспортному засобу.
Вам знадобиться
  • техпаспорт
Інструкція
1
Щоб визначити рік випуску вашого японського автомобіля, загляньте під капот. Там знайдіть інформацію про марку, модель і номері кузова. Вона повинна бути написана на спеціальній накладці або наклейці. Саме по них і потрібно визначати рік випуску машини. Також можна пошукати необхідну інформацію щодо віку машини та по документам на транспорт.
2
У європейських автомобілів рік випуску потрібно визначати за допомогою VIN-номера. Саме він є основним ідентифікатором машини. Являє собою 17-значний буквено-цифровий код, бла року ря яким можна дізнатися практично всю інформацію по країні виробникові, типу кузова, році випуску транспортного засобу. Адже в VINе кожна буква і цифра відповідає за певну інформацію. Так, наприклад, році випуску присвоюється відповідна буква або цифра. Зазвичай вона знаходиться ближче до кінця цього номера.
3
Роки випуску моделей з 1971 по 1979 і з 2001 по 2009 позначають останньою цифрою календарного року. Тобто автомобілю, випущеному в 2005 році, буде відповідати цифра 5. А ось машинам, випущеним в період з 1980 по 1995 рік, відповідають тільки літерні значення, вказані в ідентифікаційному автомобільному номері. Вік певної моделі транспортного засобу в більшості європейських марок можна знайти на 10 місці VIN-коду.
4
Можна пошукати рік випуску у підтриманої іномарки в техпаспорті. Приблизно у чверті таких машин відповідна інформація на цю тему знаходиться саме в такому документі на транспортний засіб. Якщо ж в базі ГИБДД не вистачає даних, то в техпаспорті можна буде побачити позначку "н/н» - «не знайдений".
5
В деяких моделях, наприклад мерседесі, рік випуску варто пошукати на кермі. Тільки для цього доведеться трохи розібрати рульове колесо - зняти гумову накладку, що прикриває сигнал. Там ви повинні виявити незвичайне клеймо у вигляді сонечка і цифр, які, власне, і вказують рік випуску . Крім цього, практично у всіх іномарок їх вік можна дізнатися, прочитавши необхідну інформацію на кріпильних елементах ременів безпеки.